Kierowca Kaczyńskiego majątek. (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądze

Kierowca Kaczyńskiego ma na swoim koncie niemałe kwoty. Majątek szofera prezesa PiS został ujawniony. Dziennikarze wnikliwie przeanalizowali oświadczenie warszawskiego radnego. Drogie nieruchomości mogą budzić zdumienie. W jaki sposób Jacek Cieślikowski wszedł w posiadanie tylu pieniędzy?

Przypomnijmy, że chwilę po ujawnieniu "taśm Kaczyńskiego" prasa zaczęła doszukiwać się wszelkich informacji na temat osób z najbliższego otoczenia lidera Zjednoczonej Prawicy. Jedną z nich jest Jacek Cieślikowski. Okazuje się, że kierowca Kaczyńskiego jest też stołecznym rady. Zasiada również w zarządzie spółki Srebrna. "Super Express" wyliczył, że instytucja, do której zatrudniono 16 osób jest źródłem sporego dochodu. Zdaniem medium pracownicy mogą liczyć tam nawet na 10 tysięcy złotych mięsięcznie.

,,Wolałbym, żeby mój syn był martwy, niż żeby był gejem”. Chwilę później doszło do tragedii,,Wolałbym, żeby mój syn był martwy, niż żeby był gejem”. Chwilę później doszło do tragediiCzytaj dalej

Kierowca Kaczyńskiego dorobił się wielkiego majątku

Pensja stołecznego radnego oscyluje wokół 3 tysięcy złotych. Kierowca Kaczyńskiego reprezentuje Warszawiaków od 12 lat. Objęcie mandatu wiążę się z wymogiem przedstawienia oświadczenia majątkowego. Dokument ten jest dostępny w sieci. Okazuje się, że Cieślikowski współpracuje z prezesem Prawa i Sprawiedliwości od ponad 20 lat. Zasiadał też w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdy jego przełożony sprawował funkcję premiera. Dorobił się trzech posesji, działek oraz oszczędności w wysokości 350 tysięcy złotych.

Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyłoMagdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyłoCzytaj dalej

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że kierowca Kaczyńskiego jest na dwóch umowach o pracę oraz jednej umowie cywilno-prawnej. W samym 2018 roku samorządowiec otrzymywał blisko 17 tysięcy złotych. Cieślikowski jest też prezem spółki Geranium, dzięki której w rok zarobił około 15 tysięcy złotych. Po zsumowaniu kwoty "Super Express" podał, że kierowca Kaczyńskiego uzyskał 148 tysięcy złotych w ciągu 12 miesięcy. Wykazał też, że wartość jego nieruchomości przekracza kwotę 1 miliona złotych. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Ledwo zatwierdzili jeden, a już szykuje się następny podatek. Kluczową datą 1 września

Kierowca Kaczyńskiego cieszy się zaufaniem swojego przełożonego. Jest też jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w obozie Zjednoczonej Prawicy. Wiele wkazuje na to, że współpraca z Jarosławem Kaczyńskim może się niezwykle opłacić. Co ciekawe, Cieślikowski nieustannie cieszy się poparciem części Warszawiaków i Warszawianek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powrót do szkoły. W podstawówce odwołano apel, zamiast niego będzie msza w kościele
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Fatalne wiadomości z Warmii i Mazur. Są ofiary, nie miały żadnych szans

Źródło: [Super Express]