Kazimierz Marcinkiewicz. MAREK KUDELSKI/East NewsŹródło: MAREK KUDELSKI/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Lutego 2020

Kazimierz Marcinkiewicz przerwał milczenie. Nie pije od 3 tygodni

Kazimierz Marcinkiewicz był jednym z najbardziej charakterystycznych, polskich premierów. Zainteresowanie mediów zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi ze swoją byłą żoną, Izabelą Olchowicz–Marcinkiewicz.

Choć w zamieszczonym w lipcu ubiegłego roku poście na facebooku, były premier zapewnia że chciałby zostać osobą prywatną, w udzielonym ostatnio na łamach "Faktu" wywiadzie uchyla rąbka swojego prywatnego życia. Możemy zakładać, żę swoim wyznaniem na temat alkoholu, chciał odwrócić uwagę od konfliktu z byłą żoną, który jak twierdzi miał utrudnić mu start w wyborach europejskich i przestraszyły klientów.

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaPróbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaCzytaj dalej

Kazimierz Marcinkiewicz szczerze o alkoholu

Okazuje się, że były polityk postanowił zupełnie zerwać z alkoholem. Nie łyknął ani kropelki od trzech tygodni. Ma na dzieję, że już zawsze tak będzie.

– Nie pamiętam, kiedy się upiłem. Lata całe nie piłem wódki, tylko dobre wino i czasem piwo i to raczej w weekendy. Bardzo lubię wino – powiedział dla "Faktu".

Marcinkiewicz twierdzi, że nigdy nie miał problemu ze spożywaniem alkoholu w zbyt dużych ilościach. Jego decyzja wynikać ma m.in. z chęci zrzucenia 5 kilo. Jak przyznaje - lat mu, przynajmniej metrykalnie nie ubywa.

– Śpię jak zabity. Ciężko będzie, jak będę musiał iść na imprezę, ale nauczyłem się, że w życiu trzeba wybierać, trzeba mieć priorytety – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News