Kazachstan. Turyści brutalnie pobili kijami fokę, która podpłynęła do brzegu.. dailymail.co.uk/Roksana PanashchukŹródło: dailymail.co.uk/Roksana Panashchuk
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lipca 2020

Skandaliczne zachowanie turystów nad morzem. Zabili fokę w okropny sposób

Kazachstan obiegła wiadomość o brutalnym ataku turystów na dzikie zwierzę. W położonej nad Morzem Kaspijskim miejscowości Kuryk jednej z obecnych na plaży kobiet udało się uwiecznić moment, gdy grupa mężczyzn okłada kijami fokę, która podpłynęła do brzegu.

Leżąca nad Morzem Kaspijskim miejscowość jest popularnym celem podróży turystów pragnących odpocząć od upalnej aury lipca. Tym razem Kuryk znalazł się jednak na ustach wszystkich za sprawą skandalicznego zachowania zgromadzonych na plaży urlopowiczów.

Pilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoPilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoCzytaj dalej

Kazachstan. Skandaliczne zachowanie turystów

Materiał, na którym grupa turystów bez namysłu okłada kijami fokę, która podpłynęła do brzegu, obiegł zachodnie media. Nagranie opublikował już m.in. brytyjski dziennik "Daily Mail". Szczegóły zdarzenia za kazachstańskim portalem "nur.kz" przytacza Wirtualna Polska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czytał i płakał. Michał Wójcik w "Pytaniu na śniadanie" pokazał wiadomość od chorej partnerki
2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że zwierzę było bite, dopóki nie przestało się ruszać. Po utracie przytomności foka została wyciągnięta na brzeg, by zdjęcia w jej obecności zrobić mogły zgromadzone na plaży dzieci. Następnie ponownie wrzucono ją do wody. Nie jest jasne, czy zwierzę przeżyło atak agresji ze strony turystów.

Zobacz wideo

Powołując się na kazachskie media, WP zwraca uwagę, że w czerwcu część wypoczywających nad morzem osób została pogryziona foki, co mogło być powodem skandalicznego zachowania turystów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Armagedon nad Zegrzem, miasto wysyła ostrzeżenie. Tłumy ludzi ruszyły nad wodę, trudno jest wyjechać
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt

Źródło: WP / dailymail.co.uk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News