Kaufland wyprzedza konkurencję. Tak jest o wiele bezpieczniej i szybciej!. Wikipedia/Konrad WąsikŹródło: Wikipedia/Konrad Wąsik
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Kwietnia 2020

Kaufland przechytrzył konkurencję. Takiego rozwiązania w dobie epidemii nikt się nie spodziewał

Kaufland wyprzedza konkurencję. By kupić tylko papier toaletowy, wodę mineralną, olej czy kawę nie musisz już wchodzić do sklepu. W czasie pandemii znaleziono bardzo sprytny pomysł i niesamowite rozwiązanie.

W dobie szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-2 zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa oraz unikanie skupisk ludzkich jest niezwykle ważne. W ten sposób możemy uchronić życie swoje, naszych bliskich oraz innych osób. Sklepy spożywcze, które wciąż pozostają dla nas otwarte w celu nabywania żywności, robią wszystko, by klienci mogli czuć się bezpieczni i bez narażania swojego oraz innych osób zdrowia mogli zrobić w tych niespokojnych czasach w spokoju zakupy.

Szpital stawia na całkowicie nową w Polsce metodę leczenia z wirusa. Medycy ujawnili efekty, jest nadziejaSzpital stawia na całkowicie nową w Polsce metodę leczenia z wirusa. Medycy ujawnili efekty, jest nadziejaCzytaj dalej

Kaufland wyprzedza konkurencję. Tak jest o wiele bezpieczniej i szybciej!

Obecnie większość osób do sklepu udaje się po większą liczbę produktów, żeby za jednym razem kupić więcej i nie musieć szybko znów wychodzić z domu. Często jednak wpadamy tylko po jedną czy zaledwie kilka rzeczy, które są nam niezbędne, a akurat się skończyły lub kończą, jak np. papier toaletowy czy kawa. Teraz świetnym pomysłem zaskoczył popularny w Polsce Kaufland, który sprzedaje pod jednym z wrocławskich marketów z tira. W ten sposób klienci nie muszą wchodzić do środka.

Naprawdę duże brawa należą się tej sieci, bo takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia sprawę i minimalizuje ryzyko zakażenia. Jak opisuje Gazeta Wrocławska, przed kilkoma dniami jedna ze sprzedawczyń tej sieci napisała mocny list do portalu GazetaWroclawska.pl. Opisała w nim, jak tłumy klientów, mimo stanu zagrożenia epidemicznego, przechadzają się po sklepie. Nie każdy potrafił także zastosować się do panujących obecnie obostrzeń i reguł.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ojciec Rydzyk. Kolejny duchowny wpadł na "genialny" pomysł gospodarowania pieniędzy
2. Polityk chce kontroli w sprawie przylotu Antonowa do Polski. Podjął już pierwsze kroki, procedura się rozpoczęła

Reakcja sieci była natychmiastowa. Przed marketem, w którym pracuje, dokładnie przy ul. Legnickiej we Wrocławiu, zaparkował kilka dni temu tir z produktami pierwszej potrzeby. Teraz, aby kupić papier toaletowy, wodę mineralną, olej czy kawę, nie trzeba już wchodzić do środka sklepu i niepotrzebnie się narażać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. Uniwersytet Waszyngtoński podał konkretną datę szczytu zachorowań w Polsce. To już niedługo
  3. Skandaliczny artykuł duchownego został usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Znalazł sprzymierzeńca
  4. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
  5. Dziś, między 10 a 12 Polki i Polacy stanęli na wysokości zadania. Zdjęcia mówią same za siebie
  6. WHO zabrało głos ws. powszechnego noszenia maseczek. Nie ma rekomendacji

Źródło: Gazeta Wrocławska

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News