. ATTILA KISBENEDEK/AFP/East News
Źródło: ATTILA KISBENEDEK/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Lutego 2020

Homofobka dała się genialnie wkręcić. Znacie ją z TVP

Katie Hopkins odebrała nagrodę zatytułowaną Campaign to Unify the Nation Trophy. Skrót "CUNT" nie zaalarmował znanej z szerzenia mowy nienawiści kobiety i ochoczo odebrała statuetkę z rąk brytyjskiego youtubera Joshua Pietersa. Warto dodać, że Hopkins we wcześniejszych wypowiedziach zaznaczała, że "kocha PiS".

Kobieta nie kryje swojej nienawiści wobec muzułmanów, uchodźców, środowisk LGBT, ludzi z nadwagą, posiadających tatuaże... przerwijmy w tym miejscu, ponieważ lista jest naprawdę długa. Portal gazeta.pl przypomina, że kobieta nazywała uchodźców "karaluchami" i apelowała, by strzelano do nich z okrętów marynarki wojennej. Hopkins szeroko wspiera również politykę uprawianą przez Wladimira Putina i Donalda Trumpa.

Brytyjski youtuber Joshua Pieters postanowił użyć swojego prawa do wolności słowa, z którego tak chętnie korzysta Hopkins, i przyznać kobiecie fałszywą nagrodę o jakże znamiennym skrócie "CUNT". Pieters przyznaje, że w jego opinii Katie Hopkins jest "największą p***ą w Wielkiej Brytanii".

Wiadomości TVP przekroczyły granicę najnowszym paskiem. Trudno uwierzyć, że naprawdę ktoś się na niego zgodziłWiadomości TVP przekroczyły granicę najnowszym paskiem. Trudno uwierzyć, że naprawdę ktoś się na niego zgodziłCzytaj dalej

Katie Hopkins: muzułmanie gwałcą własne matki

"Korzystając z okazji, że Katie Hopkins nie ma dostępu do Twittera (jej konto po raz kolejny zostało zablokowane za szerzenie mowy nienawiści – przyp. red), mogę wam powiedzieć, że w poniedziałek namówiłem ją, by przeleciała do Pragi celem odebrania całkowicie fałszywej nagrody", napisał Joshua Pieters.

Mężczyzna wynajął w tym celu luksusowy hotel w Pradze i, jak podaje gazeta.pl, zatrudnił statystów, by udawali publiczność. Gdy laureatka wyszła na scenę, za jej plecami pojawiło się wielkie słowo "cunt".

Odbierająca nagrodę kobieta zaznaczyła, że nie jest przyzwyczajona do pochlebnych słów na swój temat. Następnie wygłosiła mowę. Nie wiedząc, że jest nagrywana, Katie Hopkins nie zamierzała się powstrzymywać.

Joshua Pieters na Twitterze

– Jeśli krzykniesz "Mohamet" na szkolnym placu zabaw, przybiegnie 2 tys. je*** dzieci i nie chcesz, by którekolwiek z nich było twoje – mówi kobieta na opublikowanym przez youtubera nagraniu. Nie zawahała się dodać, że muzułmanin jest gotów zgwałcić własną matkę, a Gretę Thunberg, nazwała "autystyczną dziewoją", podaje portal.

Brytyjski youtuber zaznaczył, że przez chwilę zastanawiał się, czy nie przesadził. Dodaje jednak, że "potem Hopkins wygłosiła przemówienie, w którym po raz kolejny udowodniła nam, co naprawdę myśli".

Gazeta.pl przypomina, że w kontekście Katie Hopkins pojawia się również wątek Polski. Kobieta została zaproszona do naszego kraju przez posła PiS Dominika Tarczyńskiego w 2018 roku, gdy Europę opanował dyskurs dotyczący przyjmowania uchodźców. Hopkins była również gościem TVP Info. Zapewniała wówczas, że "kocha Polskę i Prawo i Sprawiedliwość". W rozmowie z Michałem Rachoniem odniosła się m.in do kontrolujących polskie media niemieckich korporacji. "To jest totalne szaleństwo. Nawet w Wielkiej Brytanii, gdzie dochodzi do szaleństw, nie byłoby to możliwe, aby inny kraj kontrolował taki procent rynku prasowego", powiedziała Hopkins.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Użytkownicy diesli mogą być naprawdę źli. Będą poważnie przepłacać za ropę

2. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"