Katastrofa samolotu, który rozbił się w Iraku, wstrząsnęła światem. Historia jednych z ofiar chwyta za serce.. facebook.com/Nilufar.EbrahimŹródło: facebook.com/Nilufar.Ebrahim
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Stycznia 2020

Poruszająca historia ofiar katastrofy w Iranie. Mieli rozpocząć nowe życie

Katastrofa samolotu ukraińskich linii lotniczych, który rozbił się w środę nad ranem na terenie Iranu, wstrząsnęła światem. Na pokładzie samolotu było 176 osób. Nikt nie przeżył. Wśród ofiar katastrofy byli Saeed Tahmasebi i Niloofar Ebrahim. Młoda para była świeżo upieczonym małżeństwem. Wracali z Teheranu, gdzie zostali jeszcze na chwilę po ślubie, w celu wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Z bliskimi ofiar rozmawiał jeden z brytyjskich portali i opowiedział o ich historii, która chwyta za serce.

Katastrofa samolotu w Iranie. Wśród ofiar było świeżo upieczone małżeństwo. Polecieli na swój ślub, zginęli wracając

Saeed Tahmasebi i Niloofar Ebrahim znaleźli się wśród ofiar katastrofy, do której doszło nad ranem 8 stycznia w pobliżu Teheranu w Iranie. Para pochodziła z Iranu i miała tam rodzinę. Mieszkali zaś w Londynie, gdzie poznali się rok temu i tworzyli szczęśliwy związek zakochanych.

Niedługo potem postanowili się pobrać. Ślub i oficjalne zawarcie małżeństwa wśród znajomych i krewnych odbyło się właśnie w Teheranie, z którego wracali zaraz po swojej ślubnej sesji zdjęciowej, na którą to specjalnie zostali, przedłużając swój pobyt w rodzinnych stronach. Ta decyzja przekreśliła wszystko. Gdyby zdecydowali się wrócić szybciej, nie zostając dłużej, uniknęliby katastrofy tego właśnie samolotu.

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Dody. Na ostatnim nagraniu jest bliska płaczuNiepokojące informacje o stanie zdrowia Dody. Na ostatnim nagraniu jest bliska płaczuCzytaj dalej

Dziennikarze dziennika "The Telegraph" dotarli do siostry Tahmasebiego, z którą udało im się porozmawiać. Kobieta powiedziała, że jej brat tworzył ze swoją wybranką wyjątkowo piękną i szczęśliwą parę, którą wszyscy uwielbiali.

- Nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Saaed był najmilszym gościem, jakiego można poznać. Nikomu nie szkodził, był gotowy wszystkim pomagać - wyznała siostra mężczyzny.

Rodzina ofiar przyznała, że z powodu nerwowej sytuacji politycznej w Iranie, starali się być w ciągłym kontakcie z małżeństwem. Ostatnią rozmowę odbyli 10 minut przed startem samolotu, który to zaraz potem się rozbił.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI