Katarzyna Dowbor Polsat Nasz Nowy Dom. YouTube/Magazyn Viva/ScreenŹródło: YouTube/Magazyn Viva/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Katarzyna Dowbor przeżyła prawdziwy dramat. Najbliższa jej osoba uległa wypadkowi, a ona została z cierpieniem sama, jednak wszystko ostatecznie się ułożyło

Katarzyna Dowbor w zeszłym roku przechodziła przez poważny wypadek swojej mamy. Prowadząca "Nasz Nowy Dom" wyznała, że seniorka złamała swój obojczyk. Długa rehabilitacja i orteza to elementy długiego leczenia, które stanowiło codzienność pani Krystyny.

Od wielu lat produkcja Polsatu wspiera biedne i potrzebujące rodziny. W ramach projektu "Nasz Nowy Dom" Katarzyna Dowbor wspólnie z ekipą remontową jeździ po całej Polsce celem odnowienia mieszkań często nienadających się do użytku. Kamery medium wielokrotnie przedstawiały, z jakimi sytuacjami muszą zmagać się niektóre rodziny. Bród, pleśń, grzyb, brak ubikacji w nieruchomościach, to dla dziennikarki codzienność. Gdyby nie jej zespół, wielu Polaków do dziś żyłoby w warunkach urągających ludzkiej godności.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor: Mama straciła dawną sprawność i ją to bardzo denerwuje"

Przypomnijmy, że w 2019 roku praca Katarzyny Dowbor była znacznie utrudniona. Chwilę po powrocie z urlopu jej mama, Krystyna padła ofiarą wypadku. Na ulicy, w pobliżu jej posesji znajdowała się niezabezpieczona dziura. Drogi w Polsce niejednokrotnie zaskakiwały nasze społeczeństwo "niespodziankami" w postaci dziur czy nierówności. W wyniku przykrego zdarzenia 80-letnia seniorka złamała sobie obojczyk. Każdy, kto znalazł się w podobnej sytuacji, co rodzic dziennikarki Polsat-u wie, ile trudności wywołuje to uszkodzenie. W rozmowie z tygodnikiem "Ludzie i Świat" Dowbor oficjalnie potwierdziła informacje na temat swojej mamy.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

 - Mama straciła dawną sprawność i ją to bardzo denerwuje. Mama jest osobą pełną energii i nie znosi, gdy ją coś ogranicza. Namawiam mamę, żeby zamieszkała u mnie na stałe. Ale ona, osoba silna psychicznie, ceniąca niezależność, ciągle nie chce się na to zgodzić. Jest najszczęśliwsza we własnym domu, gdy może wyjść do ulubionego sklepiku za rogiem, porozmawiać z zaprzyjaźnionymi sąsiadkami - tłumaczy Katarzyna Dowbor dla tygodnika "Świat i Ludzie".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

Katarzyna Dowbor w wypowiedziach dla mediów nieustannie wskazuje, że mama jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Reporterka Polsatu przez długi czas musiała wspierać panią Krystynę w licznych rehabilitacjach i procesie leczenia. Dziś seniorka ponownie odzyskała sprawność. Wspólnie z prowadzącą "Nasz Nowy Dom" spacerują po ulubionych parkach oraz oglądają telewizję. Pomponik wskazuje, że 80-latka jest niezwykle dumna z działalności charytatywnej swojej córki. Sama obejrzała wiele odcinków produkcji, w której występuje popularna dziennikarka.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału Magazynu Viva na YouTube z 31 stycznia 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Koronawirus w pociągu i autobusie. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów
  3. Sąd Najwyższy ocenił prawie wszystkie protesty wyborcze
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Nie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już sił

Źródło: [Pomponik/Tygodnik Świat i Ludzie]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!