Katarzyna Dowbor Polsat Nasz Nowy Dom. Screen z programu "Nasz Nowy Dom" 10 - Odcinek 4Źródło: Screen z programu "Nasz Nowy Dom" 10 - Odcinek 4
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Katarzyna Dowbor była całkowicie zdruzgotana. Podjęła natychmiastową interwencję, padły poruszające słowa

Katarzyna Dowbor z Polsatu w rozmowie z Plejadą przekazała najnowsze i ważne informację w sprawie pani Beaty z Antonina. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach zawistny sąsiad całkowicie spalił mieszkanie samotnej matki. Burmistrz gminy oraz władze telewizji pracują nad wsparciem dla kobiety.

"Nasz Nowy Dom" jest programem Polsatu, dzięki któremu biedni i potrzebujący otrzymują drugą szansę na nowe życie. Katarzyna Dowbor wspólnie ze swoją grupą remontuje często nienadające się do użytku mieszkania. Produkcja objeżdża cały kraj, żeby odpowiedzieć na apele i prośby osób, których posesje są skrajnie wyniszczone. Kamery komercyjnego medium niejednokrotnie pokazywały łzy Polaków po wdrożeniu fenomenalnych zmian w ich życiu. Jedną z tych osób była pani Beata z Antonina, której dom doszczętnie zniszczono.

Dramatyczna relacja ojca Milo. Jego ukochane dziecko rzuciło się do Wisły przez szykany i upokorzeniaDramatyczna relacja ojca Milo. Jego ukochane dziecko rzuciło się do Wisły przez szykany i upokorzeniaCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor: Polsat rozmawia z panią Beatą

Wyjaśnijmy, że w 2017 roku do produkcji Polsatu zgłosiła się pani Beata z Antonina. Samotna matka żyła w nieludzkich warunkach. Wiele wskazywało na to, że jej nieruchomość nienadawała się do użytku. Katarzyna Dowbor razem z ekipą z "Nasz Nowy Dom", mimo niezwykle trudnych warunków, podjęła się remontu mieszkania w Ciechanowcu. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji pani Beata mogła prowadzić życie w ciepłym, przytulnym, a przede wszystkim bezpiecznym miejscu.

Wreszcie ujawniono, ile Jacek Kurski zarobił jako prezes TVP. Kosmiczne kwoty, wielu Polaków może jedynie pomarzyćWreszcie ujawniono, ile Jacek Kurski zarobił jako prezes TVP. Kosmiczne kwoty, wielu Polaków może jedynie pomarzyćCzytaj dalej

W ostatnich dniach media obiegła niepokojąca informacja. Zawistny sąsiad, który wcześniej utrzymywał dobry kontakt z panią Beatą, podpalił jej odnowiony dom. Nie mógł poradzić sobie ze szczęściem kobiety. W rozmowie z portalem O2.pl urzędnicy gminy przekazali oficjalne wiadomości w sprawie podpalacza. Wiemy już, że posesja mieszkanki Antonina jest kompletnie niezdatna do dalszego użytku.

"18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu.Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna" - informują O2.pl przedstawiciele Urzędu Gminy w Ciechanowcu.

Całą sprawę skomentowała sama Katarzyna Dowbor. Na swoim profilu na Instagramie przedstawiła historię pani Beaty. "Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców" - czytamy na Instagramie Katarzyny Dowbor.

Przypomnijmy, że burmistrz Gminy Ciechanowiec zorganizował zrzutkę na rzecz pani Beaty. Zebrane środki mają zostać przeznaczone na odbudowę domu dla samotnej, pokrzywdzonej mamy. Pomoc można przekazać na konto Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu. Numer konta: 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty”.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie
 

Katarzyna Dowbor z Polsatu poinformowała, że pani Beata z Antonina jest w stałym kontakcie z władzami stacji. Deklaruje, że ekipa z "Nasz Nowy Dom" czuje się za nią odpowiedzialna.

 - Nasza pomoc zależy głównie od pani Beaty i od tego, czy ona wyrazi na to chęć. Jest jeszcze w szoku i bardzo trudnej sytuacji, a my nie możemy jej niczego narzucać. Czekamy aż sama zdecyduje, czy tam chce mieszkać, czy chce się może przeprowadzić. Jest dorosłą osobą i ma prawo decydować o sobie. My chcemy się włączyć w pomoc pani Beacie i jej synom, ponieważ to jest naprawdę fantastyczna kobieta, która zasługuje na to, by nie zostawiać jej w tym nieszczęściu samej. Jeśli zadecyduje o tym, jakie ma plany na przyszłość, to my będziemy chcieli w tym uczestniczyć i będziemy starali się jej pomóc - deklaruje Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Plejada.

Katarzyna Dowbor Polsat
Katarzyna Dowbor Polsat

 

Polsat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: [Facebook/Urząd Gminy Ciechanowcu/Instagram/Katrzyna Dowbor/Plejada/O2]