Katarzyna Cichopek PnŚ. (zdj. Il. ) ; YouTube/JastrzabPost/28.08.20/ScreenŹródło: (zdj. Il. ) ; YouTube/JastrzabPost/28.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Sierpnia 2020

Ile zarabia Katarzyna Cichopek w "Pytanie na śniadanie"? Przeciętny pracownik może tylko pomarzyć o takiej kwocie

Katarzyna Cichopek otrzymała funkcję prowadzącej "PnŚ". TVP przyzna dziennikarce niemałe pieniądze za pracę w programie śniadaniowym. Media przekazały informacje w sprawie zarobków następczyni Tamary Gonzalez. Okazuje się, że gwiazda może wyciągać nawet pół miliona złotych rocznie.

TVP oraz TVN zaskakują najnowszymi zmianami. Zarówno w "PnŚ", jak i w "DDTVN" doszło do ważnych przetasowań. Tamara Gonzalez, Robert El Gendy, Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko nie będą prowadzić najnowszych wydań konkurujących produkcji. "Pytanie na śniadanie" przechodzi jednak przez niemały kryzys wizerunkowy. Gonzalez opublikowała nagranie na platformie Instagram, w którym opowiedziała o tym, co działo się za kulisami TVP. Opowiadała widzom, że "czuła się terroryzowana" przez władze medium.

Zaskakujące sceny za kulisami Pytanie na śniadanie w samym środku afery. Spodziewaliście się?Zaskakujące sceny za kulisami Pytanie na śniadanie w samym środku afery. Spodziewaliście się?Czytaj dalej

Katarzyna Cichopek zarobi w "PnŚ" wielkie pieniądze. TVP przyznało dziennikarce niemałe wynagrodzenie

"Super Express" postanowił dokładnie przyjrzeć się działalności Katarzyny Cichopek. Dziennikarze medium szybko odkryli, że nowa prowadząca "PnŚ" zgromadziła imponujący majątek. Według reporterów prezenterka otrzyma od TVP 25 tysięcy złotych za miesiąc pracy. Warto podkreślić, że gwiazda Telewizji Polskiej gra w "M jak miłość". "Super Express" donosi, że za swoją rolę otrzymuje najprawdopodobniej kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieniAgnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieniCzytaj dalej

Wiele wskazuje na to, że "M jak miłość" i "PnŚ" to niejedyne źródła dochodu Katarzyny Cichopek. "Super Express" wskazuje, że prezenterka prowadzi popularne dzienniki oraz poradniki. Przekazuje w nich rady dotyczące macierzyństwa oraz zdrowego odżywiania. Za pośrednictwem mediów społecznościowych prezentuje też reklamowe wpisy. Reporterzy deklarują, że gwiazda TVP może wyciągać łącznie aż pół miliona złotych w ciągu jednego roku. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Morawiecki o nowym podatku: opłata dla naszego zdrowia

Katarzyna Cichopek, prowadząca "PnŚ" posiada też niemałe doświadczenie w pracy przed kamerą. W "M jak miłość" występuje już od 20 lat. Prezenterka prowadziła też programy "Nas dwoje" i "Jak oni śpiewają". Cieszy się też sympatią wielu Polek i Polaków. Twarze budzące sympatię z pewnością przydadzą się "Pytaniu na śniadanie". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapadła ważna decyzja, Kościół wprowadza zmiany. Wierni będą musieli się przyzwyczaić
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto

Źródło: [Super Express]