Kasia Kowalska o stanie zdrowia swojej córki.. Wikipedia / Ralf Lotys (Sicherlich)Źródło: Wikipedia / Ralf Lotys (Sicherlich)
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Marca 2020

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala, była w ciężkim stanie. Wokalistka przekazała nowe informacje

Kasia Kowalska w piątek wieczorem zamieściła w swoich mediach społecznościowych niezwykle przykre nagranie. Poinformowała w nim, że jej córka przebywa w szpitalu w Anglii, a jej stan był na tyle ciężki, że wymagała intubacji. Był to dramatyczny apel do młodych ludzi, żeby nie wychodzili z domu. Jak można się domyślać, 23-latka jest prawdopodobnie zakażona wirusem. Teraz pojawiły się nowe wieści o stanie zdrowia córki Kasi.

W swoim przejmującym nagraniu, zamieszczonym na Facebooku i Instagramie, piosenkarka przekazała dramatyczną informację o hospitalizowaniu oraz konieczności intubacji jej 23-letniej córki Oli. Widać, że bardzo przeżywa jej chorobę. O sprawie została poinformowana telefonicznie. Do zamieszczenia tego filmiku w sieci miał przekonać ją lekarz, który poprosił, aby przemówiła do rozsądku młodym ludziom. Następnego dnia nagranie zniknęło z kont artystki, jednak wciąż krąży po internecie. Piosenkarka dodała niedawno kolejny post, w którym informuje o obecnym stanie zdrowia córki i dziękuje za wsparcie.

Radio Kraków przekazało tragiczne wieści. Nie żyje Krzysztof Penderecki, niepowetowana strataRadio Kraków przekazało tragiczne wieści. Nie żyje Krzysztof Penderecki, niepowetowana strataCzytaj dalej

Kasia Kowalska o stanie zdrowia córki. Nowe informacje

Córka Katarzyny Kowalskiej, Ola, ma 23 lata i od kilku lat mieszka w Londynie w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje projektowanie na London College of Fashion. Najpewniej z powodu zarażenia koronawirusem kobieta wymaga obecnie hospitalizacji, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jej mama.

"Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację" - wyznała zasmucona artystka w nagraniu opublikowanym w piątek.

"Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Więc... Nie wiem, nie potrafię już płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie" - powiedziała w dalszej części nagrania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Małgorzata Kidawa-Błońska straci szansę na prezydenturę? Otrzymała niespodziewany cios
2. Pożar domu letniskowego, strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Sprawą zajmie się prokuratura

Nagranie zniknęło następnego dnia z mediów społecznościowych Kowalskiej, jednak piosenkarka nie milczy w tej sprawie. Niedawno podzieliła się nowymi wieściami o stanie zdrowia córki. Te okazują się optymistyczne. Artystka przekazała, że stan jej córki jest stabily i podziękowała za słowa wsparcia oraz otuchy. Dodała do wpisu hasztag "zostańciewdomu", apelując o nielekceważenie sprawy i pozostanie w domach.

"Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa... Oli stan jest dziś stabilny. Wszyscy jesteśmy z nią! #zostańciewdomu" - poinformowała wczoraj za pośrednictwem Facebooka.

Życzy dużo siły i zdrowia dla Oli oraz mamy!

Facebook/Kasia Kowalska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Google wytoczyło ciężkie działa. Firma przekaże ogromną sumę na walkę z koronawirusem
  2. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach
  3. Wiceminister zdrowia nie ma dobrych wieści. Kluczowe będą najbliższe dwa tygodnie
  4. Tysiące polskich firm w krytycznej sytuacji. Ankieta wskazała, że szykują się masowe zwolnienia
  5. Jej mąż walczy z wirusem. Księżna Kamila zabrała głos, wydała ważne oświadczenie
  6. Genialna zabawa Martyny Wojciechowskiej. Internauci wygrali, szczęka opada do samej ziemi