Kasia Kowalska. MAREK BARCZYNSKI/East NewsŹródło: MAREK BARCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 8 Kwietnia 2020

Kasia Kowalska przerwała milczenie. Co dzieje się z jej córką?

Kasia Kowalska pod koniec ubiegłego miesiąca poinformowała o tragicznej sytuacji, w jakiej znalazła się jej córka. Dziewczyna trafiła do szpitala w Anglii a jej stan był na tyle poważny, że konieczna była intubacja. Teraz artystka zdradziła, co dzieje się z Olą.

Córka Kowalskiej cierpi na chorobę, wywołaną wirusem SARS-CoV-2. O stanie Oli, artystka poinformowała, publikując na swoim Facebooku rozdzierające serce nagranie. Przy okazji zaapelowała do młodych ludzi.

Późnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniPóźnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniCzytaj dalej

- Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział, niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje, więc... Nie potrafię płakać, a dzisiaj wiele godzin wypłakałam, Kochani, jeśli nie musicie wychodzić, zostańcie w domu - powiedziała na filmiku popularna piosenkarka.

Kasia Kowalska przekazała nowe informacje

Jeszcze wczoraj media obiegły informacje o złym stanie Oli. Miał on nie pozwalać na przetransportowanie dziewczyny do Polski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
2. Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty

Teraz artystka po raz pierwszy od wielu dni skomentowała sytuację.

-Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom - poinformowała Kowalska.

ZOBACZ TAKŻE:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News