Kasia Kowalska. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Maja 2020

Kasia Kowalska ma za sobą trudne tygodnie. Teraz spadły na nią poważne oskarżenia

Kasia Kowalska przeżywa ostatnio trudne chwile. Wokalistka do niedawna bała się o życie swojej córki, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Tym razem na artystkę spadły oskarżenia ze strony władz miasta za występ w ramach akcji "Koncertowanie pod blokiem" w Ciechanowie.

Pod koniec marca Kowalska poinformowała o tym, że jej córka znajduje się w szpitalu. Na nagraniu zamieszczonym na jednym z portali społecznościowych ze łzami w ochach prosiła internautów o pozostanie w domach, podejrzewając, że jej córka została zakażona wirusem. W poniedziałek wyniki testów 23-latki dały jednak wynik negatywny.

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dobre informacje, pojawiła się nowa możliwośćWażny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dobre informacje, pojawiła się nowa możliwośćCzytaj dalej

Kasia Kowalska i koncert w Ciechanowie

Kolejnych problemów wokalistce przysporzyła głośna sprawa z Ciechanowa. Przypomnijmy, że Kowalska wzięła udział w zaplanowanej serii koncertów "Koncertowanie pod blokiem". Według założeń organizatorów publiczność miała wysłuchać koncertu ze swoich balkonów lub okien. Niestety, mieszkańcy wbrew zaleceniom tłumnie zjawili się pod sceną, a na Kowalską, która miała zaprosić ich do takiego zachowania, spadła fala krytyki rozczarowanych jej postawą fanów.

Do sprawy odniósł się także prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński: - Od początku we wszystkich komunikatach informowaliśmy o tym, żeby nie gromadzić się i oglądać z to wydarzenie z balkonów. Tych wydarzeń było łącznie sześć i na pięciu poprzednich nie było takich problemów - powiedział.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowszy sondaż. Niespodziewane wyniki, trudno uwierzyć z kim Duda może spotkać się w II turze
2. Duda o portfelach Polaków, także twoim. Zaskakujące słowa o zamożności podzieliły społeczeństwo

Prezydent miasta zapewniał, że organizacja koncertu spełniała wszystkie wymogi, a winą obarczył samą artystkę. - Tu niestety mieliśmy do czynienia z nieodpowiedzialnym zachowaniem. Osobom odpowiadającym za organizację trudno było przewidzieć, że artystka wpadnie na pomysł, by zaprosić wszystkich pod scenę. Tego się nie spodziewaliśmy - podkreślił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy oświadczają stanowczo: koronawirus nie powstał w laboratorium
  2. Chwile grozy na osiedlu. Czterolatek wypadł z okna
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy

Źródła: pudelek.pl