Kasia Kowalska - koncert. Tricolors/EastnewsŹródło: Tricolors/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Do koncertu Kasi Kowalskiej miało nie dojść. Na jaw wychodzą nowe fakty

Kasia Kowalska od kilku dni jest głównym obiektem zainteresowania mediów. Sprawę jej koncertu w Ciechanowie wyjaśniają organy ścigania. Wokalistka razem z prezydentem gminy będzie musiała się porządnie wytłumaczyć.

Od kilku dni media żyją sprawą koncertu zorganizowanego przez Katarzynę Kowalską. Plenerowe wydarzenie w samym środku Ciechanowa wyciągnęło z domu setki mieszkanek i mieszkańców gminy. Inicjatywa ta została przedstawiona nawet w głównym wydaniu "Wiadomości". W całe przedsięwzięcie zaangażowany jest również Sanepid, który ujawnił zalecenia oraz rekomendacje, jakie przekazał władzom miasta. Poznaliśmy kulisy tego niecodziennego zdarzenia.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

Kasia Kowalska: Próby zablokowania koncertu piosenkarki

Koncert Katarzyny Kowalskiej był organizowany w ramach szerokiego spektrum inicjatyw polegających na tak zwanym graniu między blokami. Przedstawiony pomysł polega na urozmaiceniu życia lokalnych społeczności poprzez muzyczne przedsięwzięcia. Cała akcja wymsknęła się jednak spod kontroli zarówno wokalistce, jak i zarządcy Ciechanowa, bowiem na ulicach zjawiły się tłumy mieszkańców. W rozmowie z Polską Agencją Prasową, dyrektorka tamtejszego Sanepidu stanowczo sprzeciwiała się zorganizowaniu tego wydarzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Jak podaje PAP ciechanowska stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wydała konkretne rekomendacje, w których odradzali zorganizowanie tego feralnego pomysłu. Niestety, obawy epidemiologów się spełniły, bowiem doszło do ryzyka przekazania obywatelom gminy koronawirusa. Jak tłumaczy Sanepid, duże skupiska ludzkie zawsze zwiększają ryzyko zakażenia wirusem COVID-19. Do oddziału wpłynęły wnioski o wyznaczenie kar za przeprowadzenie koncertu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. We wtorek mija bardzo ważny termin dla wszystkich Polaków. Ostatnia chwila na załatwienie sprawy
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Koniec z 14-dniową kwarantanną dla przyjezdnych. Będą nowe zasady przekraczania granic europejskiego państwa

Źródło: PAP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News