Kasia Kowalska. East News/TRICOLORSŹródło: East News/TRICOLORS
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 3 Maja 2020

Córka Kowalskiej przerwała milczenie. Szczere wyznanie

Kasia Kowalska przeżyła dramat, jakim była choroba jej córki. Dzisiaj obie powoli wracają do normalności. Ola Kowalska po raz pierwszy od dawna wrzuciła coś na Instagram.

Ola Kowalska podziękowała wszystkim za wyrazy wsparcia i miłości, jakie napłynęły do niej w trakcie, gdy przechodziła COVID-19. Wygląda na to, że jej stan jest już dobry i teraz możemy spodziewać się tylko pozytywnych wiadomości.

Tragedia w Lubelskim. Zauważyła, że ręce sąsiadki wystają ze zsypuTragedia w Lubelskim. Zauważyła, że ręce sąsiadki wystają ze zsypuCzytaj dalej

Kasia Kowalska wraz z córką wracają do życia

Córka Kowalskiej podziękowała wszystkim za wsparcie jakiego doświadczyła przez ostatnie tygodnie - "Tak bardzo was wszystkich kocham. Dziękuję za wszystkie wasz życzenia i miłe słowa, które zawsze przywołują uśmiech na mojej twarzy. Wsparcie i miłość, które otrzymałam są po prostu niesamowite i sprawiają, że serce mi rośnie. Nie wiem nawet co powiedzieć. Dziękuję wam, dziękuję wam, dziękuję wam i kocham was wszystkich" - napisała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skandaliczna zabawa młodych ludzi na warszawskiej Białołęce. Mieli niewiarygodny ubaw, kiedy pies rzucił się na bezbronne zwierzę
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

O poprawie kondycji córki informowała niedawno sama piosenkarka, również za pośrednictwem Instagrama: - "Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali. Dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami - napisała w serwisie jej troskliwa mama. Kowalska opublikowała również zdjęciem ze swoim kotem Simonem. Widać było po niej trudy ostatnich tygodni, niemniej na jej twarzy znów zagościł uśmiech.

Stan Oli był według wcześniejszych relacji bardzo poważny. Lekarze musieli wprowadzić ją w stan śpiączki farmakologicznej oraz intubować. Wszystko przez ciężki jak na tak młody wiek przebieg zakażenia wirusem SARS-COV-2.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski

Zdjęcie z instagrama Oli Kowalskiej

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News