Karp tuż przed Wigilią zaatakował kobietę. Trafiła do szpitala z ciężkim obrażeniami.. pexels.comŹródło: pexels.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Grudnia 2019

To nie żart. Karp wyskoczył z reklamówki i zaatakował 62-latkę, trafiła do szpitala

Karp to ryba, która króluje na wigilijnych stołach nie tylko w Polsce, ale także i w Czechach. Nic więc dziwnego, że przed świętami w sklepach jest na niego duże zapotrzebowanie i ludzie chętnie kupują te ryby. Pewna 62-latka z Czech niestety nie będzie miło wspominać tegorocznych zakupów świątecznych, a bardziej powrotu z nich. Być może przez to zdarzenie kobieta zrezygnuje z karpia na kolejne święta.

23 grudnia, w poniedziałek, około godz. 14:50, w miejscowości Horni Police w Czechach doszło do zaskakującego wypadku. Kobieta podróżowała samochodem marki Škoda Felicia. Nagle niespodziewanie przewożony na przednim fotelu karp wyskoczył z torby i znalazł się na kolanach 62-latki. Ta wpadła w panikę i doszło do wypadku.

Myślicie, że mięso świeżego karpia jest zdrowe? Nic bardziej mylnegoMyślicie, że mięso świeżego karpia jest zdrowe? Nic bardziej mylnegoCzytaj dalej

Karp zaatakował kobietę. Doszło do wypadku

Przestraszona kobieta straciła panowanie nad pojazdem, po czym gwałtownie zjechała z drogi, uderzając w betonowy słup. Wypadek był na tyle poważny, a obrażenia poszkodowanej tak rozległe, że niezbędny okazał się przylot śmigłowca ratowniczego i przetransportowanie jej do szpitala. Na szczęście życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

- W pewnym momencie, w trakcie jazdy, karp wskoczył kobiecie na kolana. Zszokowana kierująca straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w znak, a następnie w przydrożny betonowy słup - relacjonuje Ivana Baláková z libereckiej policji.

Przed wypadkiem ryba znajdowała się w plastikowej torbie, która umieszczona była w misce. Czeska policja alarmuje, że karp powinien być przewożony w odpowiednio zabezpieczonym pojemniku.

Karp, podobnie jak dla Polaków, jest dla naszych czeskich sąsiadów jedną z części tradycji bożonarodzeniowej. Najpopularniejsza wersja to smażony w panierce, podawany z sałatką ziemniaczaną.

Nie wiadomo, jak potoczyły się dalsze losy ryby i czy ostatecznie trafiła na świąteczny stół.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu

3. Smutne święta Agnieszki Woźniak-Starak. Szczere wyznanie

4. Powstanie film o Zenku Martyniuku. Złożymy się wszyscy

5. Agata Duda w dobrych kontaktach ze znaną polską aktorką. Wiedzieliście, że się lubią?

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News