Karol Strasburger. Flickr
Źródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Grudnia 2019

Strasburger się przyznał. Bez oporów oświadczył, że nie było go przy żonie, mieszane opinie

Karol Strasburger zasłynął z roli prowadzącego kultową "Familiade". Rozrywkowy program nadawany jest już od 25 lat a prezenter nie schodzi ze świecznika. W ostatnim czasie zainteresowanie mediów nie wynika jednak z jego charyzmy, czy osławionych żartów, a decyzji, jakie podejmuje w życiu prywatnym. Tak było i tym razem.

Zanim gospodarz "Familiady" poznał swoją obecną wybrankę, był dwukrotnie zamężny. Jednak dopiero związek z 35-letnią Magdaleną zaowocował narodzinami jego pierworodnej córki, Laury. Małżeństwo prezentera z o 37 lat młodszą kobietą od samego początku wzbudzało kontrowersje. Strasburger swoim ostatnim wyznaniem dolał oliwy do ognia.

Zbierają podpisy pod petycją do TVN. Domagają się usunięcia kontrowersyjnego prowadzącegoZbierają podpisy pod petycją do TVN. Domagają się usunięcia kontrowersyjnego prowadzącegoCzytaj dalej

Karol Strasburger o porodzie

Dziennikarz w udzielonym ostatnio na łamach "Twojego Imperium" wywiadzie, wyrażał radość z narodzin swojej córki, Laury.

- Dziewczynka jest piękna, niektórzy mówią, że podobna do mnie. Poród był wyzwaniem, było dużo nerwów, ale na szczęście wszystko jest dobrze. Córka dostała dziesięć punktów w skali Apgar - wyznał.

Kontynuując swoją wypowiedź, Strasburger wyjawił, że nie był obecny przy porodzie. Jego słowa wzbudzają mieszane uczucia.

- Nie byłem obecny przy porodzie i nie przecinałem pępowiny. Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok. Do niczego nikomu nie jest potrzebny. Za to obecnie jest zwyczaj, że ojciec tuż po narodzinach przyjmuje dziecko pierwszy i robi tzw. kangurowanie. I to miało miejsce - powiedział Strasburger.

Cieszą zapewnienia prezentera, który przekonuje, że będzie sprawiedliwie dzielił się z żoną obowiązkami. Jedyne, czego się nie podejmie to, jak powiedział, karmienie piersią.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jurek Owsiak o sytuacji polskiej służby zdrowia. Poruszające, smutne słowa

2. Rodzice Roksany Węgiel zdradzili jej ambicje. Porównanie do ikony nie wszystkim się spodoba

3. Czysta podłość. Dyrektorka zoo w Poznaniu straciła część premii

4. To nie żart - Black Friday w polskim Kościele. Darmowe sakramenty

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Umierający na nowotwór mężczyzna zdradził partnerce swoje największe marzenie. Kilka dni później personel nie mógł przestać płakać