Karol Strasburger córka. YouTube / TVN
Źródło: YouTube / TVN
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Grudnia 2019

Karol Strasburger opowiedział o ojcowskich planach. Wyznał, czego chce nauczyć córkę

Karol Strasburger niedawno po raz pierwszy został ojcem. W sierpniu aktor ożenił się ze swoją menedżerką Małgorzatą Weremczuk, a niespełna kilka tygodni temu na świat przyszła ich córka Laura. Teraz Strasburger na łamach tygodnika "Wprost" opowiedział o swoich ojcowskich planach i wyzwaniach, przed jakimi stoi jako rodzic.

- Nauczę córkę, co jest dobre a co złe. Bo ja już to wiem. Nie szukam, nie błądzę, znam wagę wartości - mówi aktor i prowadzący program "Familiada" Karol Strasburger, na temat swoich ojcowskich planów.

Nie da się ukryć sędziwego wieku aktora, co często odbija się hejtem i wytykaniem z wielu stron. Karol Strasburger stara się tym jednak nie przejmować i zapewnia o swojej dobrej kondycji i zdrowiu.

- Mój PESEL nie jest najważniejszy. Ważniejsze jest to, w jakiej jestem formie - tłumaczy aktor - Według kompleksowych badań, biologicznie jestem młodszy o piętnaście lat. Mam lepszą kondycję niż dwadzieścia lat temu. Gram w tenisa, biegam, nie mam nałogów. Wielu facetów w moim wieku nie dałoby rady schylić się do wózka, a ja jestem pewien, że nawet za pięć lat dogonię dziecko jadące na rowerku - zapewnia 72-letni Strasburger.

Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaMedia nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaCzytaj dalej

Karol Strasburger: "Dojrzałem do roli ojca"

Strasburger przekonuje, że dziecko jest dla niego priorytetem i prawdziwym sensem życia. - Dziś jestem w stanie odmówić roli czy pracy przy projekcie, choć kilka lat temu to praca była najważniejsza. Na pytanie, jakim będzie ojcem, odpowiada - zaangażowanym. "Oczywiście, że będę zajmował się dzieckiem, mam wychowanie biwakowe, nie migam się od domowych obowiązków. Tworzymy z żoną partnerski zespół" - wyznaje aktor.

- Dojrzałem do roli ojca - oświadcza Karol Strasburger. - Teraz będę próbował przekazać córce najlepszą cząstkę siebie. Wprawdzie o to, jak sobie poradzi w roli rodzica jest spokojny, ale nie ukrywa innych lęków. - Mamy dziwne czasy. Boję się konfrontacji z głupimi rodzicami i niedorzecznym systemem szkolnictwa. To duże wyzwanie, żeby w świecie szaleństwa i powszechnej głupoty, wychować mądrego człowieka. Doświadczenie i dojrzałość na pewno się przydadzą. Ale czy wystarczą? - zastanawia się.

Z jego poprzednią żoną Ireną, która w 2013 roku zmarła na raka, aktor nie miał dzieci. Jak tłumaczy, wyszło tak z różnych powodów. - Gdy się jest młodym, trudno myśleć o dziecku. Człowiek chce zająć się sobą, karierą. Na niewiele rzeczy go stać. Gdy w końcu się w odkuje, chciałoby się obejrzeć świat, podróżować, rozwijać własne zainteresowania. Ostatecznie okazuje się, że na dziecko jest już za późno, bo to wiek kobiety limituje czas prokreacji - powiedział Strasburger.

ZOBACZ TAKŻE:

1. W przyszłym roku istotne zmiany w prawie. Jest parę terminów, których musisz bezwzględnie dopilnować

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Były mąż Marty Kaczyńskiej nagle zatrzymany przez CBA. Co na to jej wujek?

4. Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącach

5. Przełomowy sondaż wyborczy. Polska polityka nie będzie już taka sama

6. Dostałeś taką wiadomość na maila? Pod żadnym pozorem w nią nie klikaj, padłeś ofiarą oszustów