Karol Strasburger i jego żona Małgorzata znają się już od lat.. facebook.com/malgorzataweremczuk
Źródło: facebook.com/malgorzataweremczuk
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Grudnia 2019

Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja

Karol Strasburger, aktor, znany szerszemu gronu jako prowadzący od 1994 roku popularny teleturniej "Familiada" na TVP2, przez wiele lat był w związku małżeńskim z Panią Ireną, która w 2013 roku przegrała walkę z rakiem. Po tej tragedii aktor związał się z dużo młodszą od siebie Małgorzatą. Byłą żonę prowadzącego "Familiadę" z obecną łączyła niespodziewana relacja - panie się znały.

2019 rok z pewnością należy do bardzo udanych, szczęśliwych i ważnych w życiu Karola Strasburgera, bowiem wydarzyło się w nim dużo nowego i dobrego. W sierpniu aktor ożenił się ze swoją menedżerką - 35-letnią Małgorzatą Weremczuk, a niespełna kilka tygodni temu na świat przyszła ich córka - Laura. Choć dzieli ich prawie 40 lat różnicy, tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

- "Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą i czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Dziękuję ci za to, żono" - mówił wzruszony Strasburger podczas ich kameralnego przyjęcia weselnego.

Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? "Skoro Hołownia może"Czytaj dalej

Karol i Małgorzata Strasburgerowie - jak się poznali?

Strasburgerowie znają się już od ponad 10 lat. W początkach ich znajomości natrafiali na siebie często - Małgorzata bowiem była menedżerką restauracji, do której Karol przychodził ze swoją ówczesną żoną. Kobiety łatwo nawiązały ze sobą kontakt i szybko się zaprzyjaźniły. Kiedy żona Karola śmiertelnie zachorowała na nowotwór szpiku kostnego, Małgorzata zajmowała się już sprawami zawodowymi aktora. W 2013 roku Pani Irena Strasburger przegrała z rakiem, dla Karola był to cios. W trudnych chwilach wspierała go Małgorzata. Rok później Weremczuk wyszła za mąż, ale okazało się to nieszczęśliwym wyborem. Młoda kobieta szybko uświadomiła sobie, że miłością jej życia jest Karol!

Oficjalnie parą zostali dopiero dwa lata temu, chociaż w rzeczywistości spotykali się już wcześniej. Oboje przekonują o swej miłości i wspólnych pasjach - choćby sport. Małgorzata świetnie gra w tenisa, a w tym Karol nie ma sobie równych.

- Nigdy nie interesowało mnie, ile ma lat. Odnosiłam wrażenie, że jest fajnym facetem z klasą. Widziałam, jaki jest zabawny i jaką wzbudza sympatię u ludzi - mówiła Weremczuk w wywiadzie dla "Vivy!".

Para nigdy nie przejmowała się plotkami, pojawiającymi się na temat ich związku od samego początku, gdy tylko przyznali się do tego, że są razem, ani hejterami, którzy wątpią w ich prawdziwą miłość.

ZOBACZ TAKŻE:

1. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę

2. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy

3. Tomasz Sekielski już tak nie wygląda. Zmienił się nie do poznania i to z dnia na dzień

4. Gdzie zrobimy najtańsze zakupy przed świętami? Zaskakująca pozycja Biedronki

5. Przyjrzyj się uważnie. Prawicowy polityk widzi w tym zdjęciu "promocję ideologii LGBT"

6. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy