Karol Strasburger. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Września 2020

Tragiczny wypadek, Karol Starsburger musiał reanimować swoją roczną córeczkę Laurę. Dramatyczne wyznanie

Karol Strasburger musiał zmierzyć się tragedią, jaka spotkała jego córkę. Mała Laura niespodziewanie przestała oddychać. Przerażony tata musiał natychmiastowo przystąpić do reanimacji. Przykre zdarzenie miało miejsce w 2019 roku.

Każdy z nas zna Karola Strasburgera. Prezenter telewizyjny pracuje z kamerą przez 26 lat. Jego żarty oraz riposty zapisały się także w młodzieżowej kulturze. Aktor budzi w naszym spłeczeństwie niezwykle ciepłe i serdeczne emocje. Doniesienia o wypadku z udziałem jego córki Laury mogą jednak niepokoić. Na szczęście Karol Strasburger uratował swoje dziecko z opresji. Przykry incydent z 2019 roku został opisany przez redaktorów "Super Expressu".

Zaskakująca wpadka nowej prowadzącej Dzień Dobry TVN w programie na żywo. Nikt nie wiedział, jak zareagowaćZaskakująca wpadka nowej prowadzącej Dzień Dobry TVN w programie na żywo. Nikt nie wiedział, jak zareagowaćCzytaj dalej

Karol Strasburger uratował życie swojej córki

Przypomnijmy, że aktor żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z Małgorzątą Weremczuk. Para pobrała się tego samego roku, w którym doczekała się potomstwa. Szczególne emocje opinii publicznej wzbudził fakt, że Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Aktor wciąż nie zamierza przejść na emeryturę. Stale rozwija się zawodowo oraz spełnia swoje pasje. Wolny czas poświęca ukochanej córeczce, którą w zeszłym roku uratował przed tragedią.

Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulcówWyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulcówCzytaj dalej

Jak podaje "Super Express", w 2019 roku Laura wykorzystała nieuwagę swoich opiekunów. Karol Strasburger zorientował się, że jego córeczka połknęła igłę tui. Podobne incydenty wymagają zachowania zimnej krwi. Na szczęście aktor stanął na wysokości zadania. Dzięki natychmiastowej akcji ratunkowej mała dziewczynka uniknęła tragedii. W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Małgorzata Weremczuk opowiedziała o przerażającym incydencie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu
2. Jak żadna inna daje energię na kilka godzin i jest niesamowicie zdrowa. Kawę z olejem pija nawet Anna Lewandowska
3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Karol Strasburger wykazał się niesamowitą rozwagą. - Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację, takie ekstremalne sytuacje wpisane są w rodzicielstwo - opowiada Małgorzata Weremczuk podczas rozmowy z tygodnikiem "Na Żywo".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura honorowa coraz częściej przyznawana. Spełniając tylko jeden warunek, otrzymują dodatkowe kilka tysięcy złotych
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródła: Na Żywo / Super Express