Kamil Sipowicz w końcu odnalazł nową miłość! Nowa wybranka jest ponoć sporo młodsza od niego i jest fanką Kory.. facebook.com/kamil.sipowiczŹródło: facebook.com/kamil.sipowicz
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Grudnia 2019

Kamil Sipowicz zakochał się w fance Kory. Jest dużo młodsza

Kamil Sipowicz w końcu odnalazł nową miłość! Wyznał to m.in. w oficjalnym wpisie na swoim profilu na Facebooku. Podobno nowa wybranka jest dużo młodsza od niego oraz jest fanką Kory. To dobra wiadomość i kibicujemy z całych sił! Po niezwykle trudnych kilkunastu miesiącach, wdowiec ma prawo do rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu i cieszenia się nim i to dobrze, że otworzył się na nową kobietę i nowe uczucie.

Od śmierci Kory minął już ponad rok, jej mąż - Kamil Sipowicz, bardzo to przeżył i długo żył w żałobie, smutku i tęsknocie za ukochaną. Para była bowiem sobie wyjątkowo bliska i oddana, byli prawdziwymi bratnimi duszami, a ich miłość była szczególnie silna i trwała. Śmierć Kory mocno wstrząsnęła Kamilem i musiało minąć sporo czasu, zanim jego serce stało się gotowe na nową kobietę. I choć dzieli ich podobno sporo lat, my wiemy, że wiek to tylko liczba i życzymy dużo szczęścia i miłości. Kora na pewno też kibicuje, patrząc z nieba i chciałaby, żeby Kamil ułożył sobie życie na nowo i był szczęśliwy.

Poważne problemy TVP. Halny zniszczył scenę Poważne problemy TVP. Halny zniszczył scenę "Sylwestra Marzeń"Czytaj dalej

Kamil Sipowicz w końcu odnalazł nową miłość po stracie ukochanej Kory!

Kamil Sipowicz wyjawił na swoim Facebooku, że związał się z nową kobietą. Co prawda niedawno w rozmowie z Moniką Jaruzelską powiedział, że raczej wolałby nie rozwijać tego tematu i ceni sobie prywatność. Jednak będąc osobą publiczną, ciężko jest zachować takie rzeczy w tajemnicy i w końcu musi przyjść czas na ujawnienie prawdy. Uważamy zaś, że nie ma w tym nic złego, a sam Kamil, jak i my, jesteśmy przekonani, że Kora nie miałaby nic przeciwko temu. W końcu każdemu należy się miłość i szczęście, a po stracie ukochanej osoby nie można żyć w żałobie, rozpaczy i samotności już do końca życia.

- "Jeżeli jedna osoba cię kochała i na przykład nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra" - stwierdził Kamil Sipowicz w jednym z ostatnich wywiadów.

- "Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie" - zdradziła Super Expressowi osoba z kręgu bliskich rodziny Sipowicza.

Kamil Sipowicz opublikował wczoraj na swoim proflu na Facebooku specjalne oświadczenie odnośnie całej sprawy. Pod wpisem roi się od życzliwych, ciepłych komentarzy i pozytywnych reakcji fanów i znajomych Kamila. Ludzie wyraźnie mu kibicują i cieszą się jego szczęściem. A my dołączamy się do nich.

facebook.com/kamil.sipowicz

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

3. Polański przerywa milczenie. Reżyser miał między innymi kupić dziecko

4. Pies ze zdeformowanym pyszczkiem czeka na adopcję. "Patrzcie na charakter"

5. Jurek Owsiak zaliczył wpadkę przed generałem. "Wojsko Polskie nie wspiera WOŚP ale poszczególni żołnierze tak"

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak