Kamil Sipowicz, wieloletni partner Kory, spodziewa się dziecka? Artysta zabrał głos w tej sprawie.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Stycznia 2020

Były partner Kory będzie miał dziecko? Przerwał milczenie

Kamil Sipowicz, wieloletni partner Kory, spodziewa się dziecka? Takie plotki niedawno pojawiły się w mediach. Warto przypomnieć, że artysta od jakiegoś czasu związany jest z nową, dużo młodszą partnerką. I to z nią rzekomo ma spodziewać się dziecka. W końcu postanowił przerwać milczenie w tej sprawie. Co powiedział?

Kamil Sipowicz jakiś czas temu wyznał, że ponownie jest zakochany i szczęśliwy. Po trudnych chwilach żałoby po stracie ukochanej Kory przyszedł czas na nowe życie i nową miłość. Sipowicz podzielił się tą informacją za pośrednictwem Facebooka. Filozof związał się z dużo młodszą partnerką. Od tej pory wścibscy fani i media nie dają mu spokoju.

Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanieMagda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanieCzytaj dalej

Kamil Sipowicz spodziewa się dziecka? Były partner Kory przerwał milczenie w tej sprawie

Sprawa związku Kamila Sipowicza i dużo młodszej Sylwii wzburza wiele zaciekawienia i kontrowersji. W dodatku teraz pojawiły się doniesienia o rzekomej ciąży parnterki Sipowicza. Ile w tym prawdy?

- To bzdury! Wypoczywam teraz na Kubie - zaprzecza Kamil Sipowicz w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, były mąż Kory wybrał się w podróż na słoneczną Kubę razem ze swoją nową partnerką Sylwią. Para spędziła tam Święta i powitała Nowy Rok.

- Oboje mieli dosyć plotek. Nie wszyscy z kręgu przyjaciół jego i Kory zaakceptowali nowy związek Sipowicza. Niektórzy twierdzili, że zbyt szybko ułożył sobie życie, zapominając jak cierpiał w czasie żałoby - zdradza informator tygodnika "Na Żywo".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News