Kamil Durczok. youtube/Super Express
Źródło: youtube/Super Express
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Grudnia 2019

Kamil Durczok przyznał się do winy. Grozi mu 25 lat więzienia

Kamil Durczok został po raz kolejny zatrzymany przez służby. Tym razem, nie dość że pod nowym zarzutem, to jeszcze przyznał się do winy.

O kontrowersyjnej karierze Kamila Durczoka pisaliśmy już wczoraj, kiedy media obiegła informacja o jego ponownym zatrzymaniu. Tym razem dziennikarz odpowie za podrabianie weksla i dokumentów, potrzebnych do udzielenia kredytu.

Były dziennikarz TVN Kamil D. znowu zatrzymany. Ale tym razem za coś innegoByły dziennikarz TVN Kamil D. znowu zatrzymany. Ale tym razem za coś innegoCzytaj dalej

- Kamil D. został w poniedziałek zatrzymany w śledztwie dotyczącym fałszerstwa weksli i doprowadzony wieczorem do prokuratury celem postawienia zarzutów – cytuje prok. Agnieszkę Wichary, rzeczniczkę Prokuratury Regionalnej w Katowicach, "Wirtualna Polska".

W 2008 roku dziennikarz złożył w banku poręczenia na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich i ponad 300 tys. zł., podpisane przez niego i jego żonę. Parafki wyglądały, mówiąc delikatnie, podobnie. Kobieta zaprzecza, jakoby złożyła swój podpis na dokumentach.

Kamil Durczok spędził noc na izbie

Kamil Durczok został zatrzymany w poniedziałek, noc spędził na izbie zatrzymań. Potwierdził, że to on podrobił podpis swojej żony. Nie przyznaje się jednak do oszustwa na szkodę banku Getin Bank SA w kwocie 2.899.941 zł.

Za czyn z artykułu 310 par. 1 kk grozi od pięciu do 25 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że jakiś czas temu dziennikarz przyczynił się do kolizji drogowej, mając we krwi 2,5 promila alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytury mogą być wyższe w grudniu. W życie wchodzą nowe limity

2. Jarosław Kaczyński wybudził się z narkozy. Miał gości

3. Odbiera wiarę w ludzkość. Nielegalna farma w Polsce, psy z głodu posunęły się do ostateczności

4. Mąż Kory przerwał milczenie po latach. Przeszywające wyznanie

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie