Kamil Durczok zdradził, jak obecnie zarabia na życie.. youtube/Czyż tak !Źródło: youtube/Czyż tak !
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Sierpnia 2020

Szkoda wam go? Kamil Durczok ujawnił, z czego się teraz utrzymuje

Kamil Durczok, była twarz stacji TVN, nie ma za sobą przyjemnego okresu. Dziennikarz musiał zmierzyć się z odejściem telewizji, chorobą nowotworową, zarzutami prokuratorskimi, a także problemem z alkoholem. W obszernej rozmowie z Markiem Czyżem Durczok zdradził m.in., jak obecnie zarabia na życie.

Kamil Durczok obecnie nieczęsto gości w mediach. Swoją działalność publiczną ograniczył niemal jedynie do mediów społecznościowych, za pośrednictwem których zresztą przed wieloma miesiącami przyznał się do alkoholizmu. "Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc", pisał wówczas dziennikarz.

Gwałtowne, niebezpieczne zmiany. Jest oficjalne ostrzeżenie, tysiące Polaków muszą się przygotowaćGwałtowne, niebezpieczne zmiany. Jest oficjalne ostrzeżenie, tysiące Polaków muszą się przygotowaćCzytaj dalej

Kamil Durczok: "Zabił mnie Kamil Durczok, nad którym nie zapanowałem"

W lipcu ubiegłego roku Durczok został zatrzymany przez policjantów po tym, jak wjechał w słupki mające odgradzać pasy jezdni z powodu prowadzonych robót drogowych. W efekcie jeden ze słupków uderzył w nadjeżdżający pojazd. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Sytuacja, jak wskazał dziennikarz, uświadomiła mu, "czym jest choroba alkoholowa".

wtv.pl - portal informacyjny"Jesteś zwykłą sz****". Dziennikarz zaatakowany po odejściu z Polsatu i przejściu do TVPCzytaj dalej

Tym razem Kamil Durczok zdecydował się udzielić wywiadu swemu dobremu przyjacielowi Markowi Czyżowi. Rozmowę obu panów odnaleźć można na kanale "Czyż tak". W trakcie niezwykle obszernego materiału Czyż zauważył, że była twarz "Faktów" TVN wygrała z chorobą alkoholową, a tymczasem "zabił ją plastikowy pachołek". – Zabił mnie Kamil Durczok, nad którym nie zapanowałem. Diabeł, który siedział na lewym ramieniu i przekrzykiwał anioła, który siedział na prawym – odparł jednak jego rozmówca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński przyłapany na wakacjach. Zdjęcia ujawniają całą prawdę
2. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
3. Policjant złapał ją za kółkiem w Brzezinach. Pomimo 3,5 promili we krwi miała jedną prośbę

Jak sam twierdzi, nie ma zamiaru tłumaczyć swoich błędów. – Poniosę karę za to, co zrobiłem. Natomiast to nie pachołek, tylko ja, mój alkoholizm, moje odpuszczanie sobie, moja skrajna głupota. [...] To, co, zabiło Durczoka, to Kamil Durczok – przekazał w trakcie szczerego wywiadu dziennikarz.

Durczok opowiedział też, jak obecnie zarabia na życie. – Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną – przekazał, cytowany przez dziennik "Fakt". Dopytywany o szczegóły, wskazał, że jest idealnym kandydatem do podobnego zadania. – Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łowcy burz ostrzegają Polaków, sytuacja będzie dramatyczna. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła ostrzeżenia, dziś najwyższy stopień zagrożenia burzami
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6

Źródło: Fakt / "Czyż tak"