Kamil Durczok opublikował wpis, w którym poinformował o kolejnych problemach zdrowotnych.. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East NewsŹródło: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Grudnia 2020

Kamil Durczok od tygodni nie może wyjść z choroby. Ujawnił, w jakim jest stanie

Kamil Durczok opublikował wpis, w którym poinformował o kolejnych problemach zdrowotnych. "Od tygodni nie mogę wyjść z choroby", czytamy w mediach społecznościowych byłego gwiazdora telewizji TVN.

  • W minionych latach Kamil Durczok zmagał się z odejściem z telewizji, nowotworem oraz chorobą alkoholową
  • W najnowszym wpisie dziennikarz poinformował o objawach typowych dla koronawirusa
  • "Nikomu nie życzę podobnych wrażeń", czytamy we wpisie byłego prezentera telewizji TVN

W styczniu ubiegłego roku Kamil Durczok przerwał okres kilku miesięcy milczenia, publikując wpis, w którym otwarcie przyznał, że zmaga się z problemami z alkoholem. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc, napisał wówczas na Facebooku.

Zmagania z alkoholizmem to niejedyny problem, z jakim musiała zmierzyć się była twarz TVN-u. Prezenter został poprzednio zwolniony z telewizji, a następnie poinformował o walce z nowotworem.

Porażające wyznanie bp. Edwarda Janiaka. Porażające wyznanie bp. Edwarda Janiaka. "Mieliśmy obiecać, że nic nie powiemy"Czytaj dalej

W lipcu minionego roku pijany Durczok został zatrzymany przez policję po tym, po tym, jak wjechał w słupki odgradzające pasy jezdni z powodu prowadzonych robót drogowych. Jeden z nich uderzył w nadjeżdżający pojazd. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał.

"Przede mną trudna bitwa"

Dopiero wtedy uświadomiłem sobie, czym jestem z chorobą alkoholową. Bogu dzięki, nikogo nie zabiłem. Ja z tą traumą będę żył do końca, wyjawił dziennikarz.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Parę miesięcy później Kamil Durczok potwierdził, że ma kolejne kłopoty ze zdrowiem. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok, przekazał wówczas.

I dodał: Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił.

Kamil Durczok: "Noście te cholerne maski! Proszę"

Wczoraj dziennikarz przekazał, że jego stan wskazuje na zakażenie koronawirusem. Przy okazji wystąpił z apelem dotyczącym przestrzegania reżimu sanitarnego i niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Noście te cholerne maski! Proszę, czytamy na Facebooku Kamila Durczoka. Dziennikarz zaznaczył, że mimo iż pierwszy wymaz dał ujemny wynik, zdaniem lekarzy ma typowe objawy dla COVID-19. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby, zaznacza.

Były prowadzący "Faktów" przekazał, że jeśli istotnie został zakażony, nikomu nie życzy podobnych objawów. To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać, dodał.

Ogromny cios dla Radia Maryja. Mimo wszelkich nadziei, nie uda się zrealizować planuOgromny cios dla Radia Maryja. Mimo wszelkich nadziei, nie uda się zrealizować planuCzytaj dalej

Następnie zapewnił, że gdy jego stan ulegnie poprawie, odniesie się do obecnej sytuacji epidemicznej. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają, przekazał na zakończenie.

źródło: Facebook

Kanały Polsatu znikają z oferty, co się stało? W tle prawdopodobny konfliktKanały Polsatu znikają z oferty, co się stało? W tle prawdopodobny konfliktCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: