kalisz - policja zatrzymała podejrzanego o atak na bezdomnego. (Zd. Il.) Wikimedia Commons/Adrian GrycukŹródło: (Zd. Il.) Wikimedia Commons/Adrian Grycuk
Wszystkie wideo autora Kamil Wrzesiński
Autor Kamil Wrzesiński - 20 Maja 2020

Kalisz: Ktoś brutalnie skrzywdził osobę bezdomną. Przerażające odkrycie służb w zaroślach, zatrzymano podejrzanego

Kalisz: Miejscowi policjanci zatrzymali podejrzanego o atak na bezdomnego, do którego doszło kilka dni temu. W poniedziałek strażacy podczas akcji gaśniczej odkryli ciało rannego, nieprzytomnego mężczyzny i zawiadomili odpowiednie służby. Funkcjonariusze ujęli prawdopodobnego sprawcę.

Do znalezienia poszkodowanego doszło przypadkiem. Około godziny 22 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze traw. Na miejscu zdarzenia, w trakcie gaszenia pożaru, zauważyli nieprzytomnego mężczyznę.

- Strażacy przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Podczas czynności ratowniczych okazało się, że na ciele poszkodowanego znajdują się dwie rany kłute - przekazał mł. kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, cytowany przez wp.pl.

Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Czytaj dalej

Kalisz: Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zranienie bezdomnego

Po odnalezieniu 53-latka policja rozpoczęła śledztwo, mające na celu wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do zranienia mężczyzny. Z najnowszych doniesień rmf24.pl wynika, że policja zatrzymała osobę, mogącą mieć związek z tą sprawą.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Policjantka prowadziła, będąc nietrzeźwa i wpadła do rowu. Zachowanie godne funkcjonariuszki?
2. Ponad 200 tys. Polaków otrzyma dodatkowe pieniądze do pensji. Pomocy ma być jednak znacznie więcej

Do ujęcia potencjalnego sprawcy doszło kilkanaście godzin po zdarzeniu. Zatrzymany to 35-letni mężczyzna. Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że on także jest osobą bezdomną. Do tej pory nie wydano oficjalnego komunikatu, czy to właśnie 35-latek zranił bezdomnego.

Sprawa trafiła do prokuratury, która zajmie się ustaleniem treści ewentualnych zarzutów. Przesłuchanie zatrzymanego mężczyzny odbędzie się prawdopodobnie jeszcze dziś. Warto dodać, że stan poszkodowanego określa się jako poważny.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Czy w przyszłym tygodniu zdejmiemy maseczki? Szumowski zabrał głos
   2. Kobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-Północ
   3. Biskup jednak chronił księży, którzy krzywdzili dzieci? Janiak nie zamierza ustąpić, wielu będzie wściekłych
   4. Jedna z największych gwiazd dziennikarstwa odchodzi z mediów publicznych. Co się stało?
   5. Ziobro i Gowin spotkają się z Kaczyńskim? Będzie się działo, chodzi m.in. o media publiczne
   6. Przełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały miliony

Źródła: wp.pl / rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News