Kaja Godek mówiła o gejach "którzy chcą adoptować dzieci, by je molestować".. wikipedia/Fundacja Życie i RodzinaŹródło: wikipedia/Fundacja Życie i Rodzina
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Maja 2020

Decyzja sądu ws. okropnych słów Kai Godek wywołała prawdziwy skandal. Aż trudno uwierzyć

Kaja Godek stanęła przed wymiarem sprawiedliwości przez jej oburzające słowa, w których przekonywała, że "geje chcą adoptować dzieci, by je molestować oraz gwałcić". Sąd Rejonowy w Warszawie zdecydował się jednak oddalić zarzuty stawiane aktywistce. Oskarżyciele zapowiedzieli złożenia zażalenia dotyczącego decyzji sądu.

Słowa aktywistki, która wnioskowała o umorzenie prowadzonego wobec niej postępowania, za "Gazetą Wyborczą" przytacza portal gazeta.pl. – To na stronie oskarżającej spoczywa obowiązek udowodnienia, że słowa ich dotyczyły, a szanowni panowie nie przeprowadzili takiego dowodu. Naszym zdaniem czyn, ta wypowiedź, nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego – przekonywała Godek.

Jak czytamy, sąd, powołując się na brak przesłanki bezpośredniości, przychylił się jej wniosku.

Tadeusz Rydzyk jednak się doprosił? Ważne zmiany w kościołach w całej Polsce, zapadła decyzjaTadeusz Rydzyk jednak się doprosił? Ważne zmiany w kościołach w całej Polsce, zapadła decyzjaCzytaj dalej

Kaja Godek: "Pederastia jest wstępem do pedofilii"

Wspomniane postępowanie dotyczyło słów wypowiedzianych przez aktywistkę na antenie Polsat News po premierze pierwszego dokumentu Tomasza i Marka Sekielskich, dotykającego problemu pedofilii w polskim Kościele Katolickim. – Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego, że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich – powiedziała wówczas Kaja Godek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Prof. Krzysztof Simon nie mógł uwierzyć w decyzję premiera. Nie daje się uciszyć, ujawnił, jak jest naprawdę
2. Zmiany w świadczeniu cię ucieszą. Waloryzacja podniesie twoją emeryturę o niemal 10%, jest już termin

– Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – dodała, cytowana przez gazeta.pl.

Proces za powyższe słowa aktywistce wytoczyło siedmiu mężczyzn, a stronę oskarżycieli wspomagał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Wobec rozczarowania decyzją stołecznego sądu zapowiedziano już złożenie zażalenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Jest nowe epicentrum pandemii koronawirusa. Oficjalna informacja WHO
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Zniosą znienawidzony zakaz, jest potwierdzenie. Padła dokładna, możliwa data

Źródło: gazeta.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News