Kacperek odnaleziono martwy. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Maja 2020

Nieoficjalne. Media: Odnaleziono ciało 3,5-letniego Kacperka

Kacperek od kilkunastu dni nie schodził z czołówek polskich mediów. W jego poszukiwania zaangażowane było łącznie kilkaset osób. Desperackie akcje mające na celu odnalezienie chłopca dobiec miały końca.

Od kilku dni mogliśmy przyglądać się tragedii, jaka miała miejsce w rodzinie 3,5-letniego Kacperka. Zaginięcie chłopca, zostało zgłoszone w poniedziałek 27 kwietnia. Wielowątkowa sprawa zaginięcia dziecka i nieodpowiedzialności jego rodzica wstrząsnęła opinią publiczną. W akcje włączeni byli między innymi policjanci, strażacy, wojskowi, policyjni płetwonurkowie, prokuratura oraz najbliżsi chłopczyka. Wśród najróżniejszych scenariuszy sprawdzić się ten budzący największą grozę w sercach rodziny nieletniego.

Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?Czytaj dalej

Kacperek: Tragiczne doniesienie o śmierci malutkiego chłopca

Światło dzienne ujrzały druzgocące informacje ujawnione przez portal "Warszawa W Pigułce". Według stanowiska Piotra Szatkowskiego, dziennikarza śledczego Kryminalnej Polski, chłopiec został znaleziony za Mostem Kolejowym kilkaset metrów od działek, na których był z ojcem. Przypomnijmy, że na jaw wyszły fakty dotyczące przeszłości opiekuna prawnego chłopca, który był poszukiwany w związku z wyrokiem pozbawienia wolności, wynikającym z przestępstwa na mieniu. W trakcie zaginięcia dziecka mężczyzna miał 0.7 promila we krwi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tadeusz Rydzyk mądrzejszy od ministra zdrowia? Wystosował apel
2. PGE ostrzegło klientów. Niektórzy z nich mogą dostać podejrzanego SMS-a

Warto pamiętać, że ojciec chłopca usłyszał zarzuty za bezpośrednie narażenie zdrowia i życia osoby, wobec której miał obowiązek opieki. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Nie dotyczy to poprzedniej, nieodsiedzianej przez mężczyzny kary.

Czekamy na oficjalny komunikat służb. Więcej informacji wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handlu
  3. Niebezpieczne zwierzę grasuje po ulicach polskiego miasta. Maleńki piesek konał na rękach dziewczynki, drugi cudem uszedł z życiem
  4. Czy dziś obowiązuje cisza wyborcza? Wyjaśniamy, co grozi za jej złamanie w normalnych warunkach
  5. Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Przywołał wspomnienia, które poruszą każdego, pamiętającego lata 90.
  6. Polacy będą mogli pojechać tylko do 3 krajów? Ujawniono termin i szczegóły

Źródło: warszawawpigulce.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News