Nowogrodziec. KMP/ SosnowiecŹródło: KMP/ Sosnowiec
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Maja 2020

SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegóły

Nowogrodziec stał się przedmiotem zainteresowania polskich mediów. Od kilku dni 3,5-letni Kacperek jest poszukiwany przez wszystkie możliwe przeznaczone do tego organy. Na jaw wychodzą kolejne, szokujące teorie. Matka chłopca ujawniła właśnie na łamach "Super Expressu" porażające szczegóły w sprawie.

Kacperek oraz historia jego zaginięcia nie schodzi z czołówek polskich mediów. Oczy wszystkich Polek i Polaków są skierowane na Nowogordziec, gdzie trwają poszukiwania 3-5-letniego chłopczyka, który zniknął w poniedziałkowe popołudnie, spędzając czas na ogródkach działkowych, w okolicy Kiwisy. Jego sprawą zajmują się wojskowi, policja, prokuratura oraz strażacy. Do akcji dołączyli się również płetwonurkowie, którzy dostali za zadanie przeczesać okoliczną rzekę. Trudy polskich służb nie przyniosły jednak oczekiwanego rezultatu.

Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Czytaj dalej

Nowogrodziec: Porażająca teoria matki Kacperka na łamach "Super Expressu"

W rozmowie z "Super Ekspresem" matka chłopczyka przyznała, że odbyła ona rozmowę ze swoim partnerem Rafałem. Wynika z niej, że nieznany "ktoś" chce "połamać" mężczyznę sprawującego opiekę nad chłopcem. Przypomnijmy, że to właśnie ojciec był ostatnią osobą mającą kontakt z Kacperkiem. Będąca w rozpaczy matka sugeruje, że za zaginięciem dziecka mogą stać osoby, których obawiał się jej kochanek. W sprawę Kacpra z Nowogrodźca zaangażowało się również biuro detektywa Rutkowskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwić
2. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Również dziadkowie Kacperka inicjowali teorie na temat porwania chłopca. Detektyw Rutkowski proponuje 50 tysięcy złotych dla osoby, która pomoże w odnalezieniu chłopca. Podkreślić należy, że prokuratura ani prowadząca śledztwo policja nie potwierdziła tez przedstawionych przez najbliższych chłopca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski

Źródło: se.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News