kacper. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Źródło: TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 9 Maja 2020

Zidentyfikowano zwłoki utopionego dziecka. Jest potwierdzone

Kacper był poszukiwany przez całą Polskę, po tym jak zaginął podczas zabawy na działce. Najbardziej prawdopodobną hipotezą było jego utonięcie w pobliskiej rzece Kwisa. Dziś policja odnalazła zwłoki dziecka.

Prowadzone czynności przez prokuraturę i polciję w pełni potwierdziły tożsamość ciała. Jest to 3,5-letni Kacperek poszukiwany od 27 kwietnia.

Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyMatka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyCzytaj dalej

Kacper zaginął. Wieści nie są dobre

- W tej chwili pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu trwają czynności w celu potwierdzenia tożsamości chłopca - mówi rzeczniczka bolesławieckiej policji, aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska dla Polsat News.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?
2. Resort rozwoju zabrał głos w sprawie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Już niedługo otwarcia

- Na ten moment policja wstrzymuje wszystkie działania związane z poszukiwaniem - dodała.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze policji wodnej razem z płetwonurkiem rozpoczęli sprawdzenie tych miejsc. W jednym z nich odnaleziono ciało chłopca – mówiła policjantka.

- Chłopiec został rozpoznany przez krewnego - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski.

Zwłoki chłopca zostaną jeszcze poddane sekcji, aby móc jednoznacznie stwierdzić przyczynę zgonu. Tragedia wstrząsnęła opinią publiczną, wszyscy do końca liczyli, że chłopa uda odnaleźć się żywego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Sieć 5G wystartuje za kilkadziesiąt godzin. Obejmie duże miasta, co się zmieni?
  3. Niebezpieczne zwierzę grasuje po ulicach polskiego miasta. Maleńki piesek konał na rękach dziewczynki, drugi cudem uszedł z życiem
  4. Czy dziś obowiązuje cisza wyborcza? Wyjaśniamy, co grozi za jej złamanie w normalnych warunkach
  5. Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Przywołał wspomnienia, które poruszą każdego, pamiętającego lata 90.
  6. Szumowski zniesie zakaz ws. wakacji? Zaskakująca wiadomość, wielu Polaków będzie szczęśliwych

Źródło: [polsatnews.pl, PAP]