Kacper poszukiwania. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Maja 2020

Przerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Informacje przekazane do tej pory nie napawają optymizmem

Kacper, 3,5-letni chłopiec od blisko tygodnia jest obiektem zainteresowania Polek i Polaków. Wszyscy wyczekujemy jego najszybszego powrotu do domu. Media obiegła właśnie informacja o decyzji w sprawie jego dalszych poszukiwań. Na dziś przerwano prace mające na celu odnalezienie chłopaka.

Wszyscy czekamy na odnalezienie 3,5-letniego Kacpra. Chłopiec zaginął podczas beztroskiej zabawy na ogródkach działkowych w okolicach rzeki Kwisy. W akcję zaangażowane są wszelkie możliwe służby w Polsce. Również najbliżsi chłopca oraz lokalna społeczność próbują wesprzeć prace śledczych. W wyniku braku owoców żmudnej pracy wykonanej przez funkcjonariuszy podjęli oni decyzję o przerwaniu poszukiwań.

SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółySE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółyCzytaj dalej

Kacper: Przykre informacje na temat chłopca

Właśnie opinia publiczna otrzymała informację o zawieszeniu czynności mających na celu doprowadzenie Kacperka do domu. Nie brakuje teorii odnoszących się do możliwości porwania nieletniego przez osoby, których obawiał się jego ojciec. W sprawę tę zaangażował się sam detektyw Rutkowski, który wspólnie ze swoją agencją oferują 50 tysięcy złotych za przekazanie informacji o aktualnym miejscu pobytu chłopca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak działa tarcza antykryzysowa. Pani Bożena miała dostać 36 tys. zł, otrzymała zaledwie 360 zł
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Jutro rano ma dojść do wznowienia akcji przez mundurowych. Jak relacjonuje "Radio Zet" na swoim koncie na Twitterze śledczy wciąż prowadzą pracę nad przeczesywaniem rzeki Kwisy. Według jednego z najgorszych scenariuszy to właśnie tam mogło wpaść dziecko. Z przekazu radia możemy dowiedzieć się również, że po sześciu dniach ciężkich prac nie natrafiono na ślad chłopca. Przypomnijmy, że podczas poszukiwań przeczesano już ponad 500 hektarów ziemi.

Kacper

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News