Justyna Żyła i Piotr Żyła. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 31 Sierpnia 2020

Wpis Justyny Żyły został już usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Wyciągnęła kolejne działo, przeciwko byłemu mężowi

Małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów rozpadło się w 2018 roku. Mimo to, wciąż trwa pomiędzy nimi spór, którego światkami są internauci. Kobieta publicznie atakuje sportowca, zarzucając mu brak zainteresowania dziećmi, pozostawienie jej na rzecz kochanki i niepłacenie odpowiednich alimentów.

Kolejne zdjęcie dodane przez Piotra Żyłę stało się pretekstem do kolejnego ataku dla byłej żony skoczka. Ich internetowy spór trwa od prawie dwóch lat i nie widać, aby miał się szybko zakończyć.

Agnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieniAgnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieniCzytaj dalej 

Justyna Żyła atakuje męża

Historia rozstania Piotra i Justyny ciągnie się od 2018 roku. Na domiar złego, jest regularnie aktualizowana w sieci, co sprawia, że internauci czytają o wszystkich problemach i kłótniach, jakie mają między nimi miejsce. W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wpisie Justyny Żyły, która zdecydowała się na wyciągniecie mocnych argumentów, dyskredytujących Piotra jako ojca i męża. Kobieta zarzucała mu wówczas, że niewłaściwie zajmuje się dziećmi, płaci niskie alimenty oraz usunął konta oszczędnościowe dzieci i zabrał z nich pieniądze. „Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na mail grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą” – mówiła w rozmowie z „Super Expressem” Justyna Żyła.

Zaskakujące sceny za kulisami Pytanie na śniadanie w samym środku afery. Spodziewaliście się?Zaskakujące sceny za kulisami Pytanie na śniadanie w samym środku afery. Spodziewaliście się?Czytaj dalej 

Uszczypliwy komentarz Justyny Żyły

Kobieta ostatecznie postanowiła usunąć wpis, w którym opisywała byłego męża. Jak sama przyznała, postanowiła upublicznić całą sprawę, gdyż to jedyny sposób na dotarcie do znanego skoczka. Kobieta postanowiła jednak po raz kolejny uderzyć w Piotra Żyłę komentując jego zdjęcie dodane na Instagram.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Kiedyś nazywały się całkiem inaczej. Dziś pewnie nawet ty nie pamiętasz ich starych wcieleń

W swoim wpisie Piotr opublikował niewinna fotografie opatrzoną podpisem „Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę” – napisał skoczek. Na odpowiedź jego żony nie trzeba było długo czekać. W komentarzu napisała „Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić” – zaatakowała Justyna Żyła w swoim wpisie. Komentarz zaczął zyskiwać na popularności i został usunięty. Wygląda na to, że spór pomiędzy byłymi małżonkami nie zostanie szybko rozwiązany.
 
Źródło: [popularne.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeń
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto