Piotr i Justyna Żyła. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Sierpnia 2020

Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"

Była żona znanego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły opublikowała post na Instagramie, w którym ujawnia zachowanie ex męża. Kobieta skierowała w jego kierunku poważne zarzuty. Konflikt między byłą parą trwa już od dawna.

Wydawało się, że medialny konflikt pomiędzy byłą parą powoli przygasa. Okazało się jednak, że Justyna Żyła wciąż ma mnóstwo do zarzucenia swojemu byłemu partnerowi. Porusza kwestię jego hulaszczego życia i braku zainteresowania dziećmi.

Jedna część kurczaka nie nadaje się na rosół. Nadal wiele osób popełnia ten sam błądJedna część kurczaka nie nadaje się na rosół. Nadal wiele osób popełnia ten sam błądCzytaj dalej

Justyna Żyła ujawnia prywatne sprawy rodzinne

Kilka miesięcy temu media obiegły komentarze Piotra Żyły, która za sprawą profilu w social mediach opisał jego relację z byłą żoną. Skoczek opublikował wówczas na Instagramie fragmenty rozmów, w których Justyna Żyła komentowała osobę jego nowej partnerki, Marceliny Ziętek. Para zdecydowała się rozstać, gdyż ich małżeństwo od początku było nieszczęśliwe. Kobieta zarzucała Żyle liczne zdrady i brak zainteresowania rodziną. Tym razem postanowiła ponownie uderzyć w swojego ex męża, krytykując jego podejście do wychowania dzieci. Zarzuciła mu, że jego chwalenie się hulaszczym trybem życia jest niedojrzałe, biorąc pod uwagę fakt, że nie przykłada się do zajmowania swoimi dziećmi.

Z ostatniej chwili: Kolejna dymisja w rządzie PiS. Odchodzi ważny minister, szef resortu spraw zagranicznychZ ostatniej chwili: Kolejna dymisja w rządzie PiS. Odchodzi ważny minister, szef resortu spraw zagranicznychCzytaj dalej

Justyna Żyła: „Posiadanie dzieci to nie tylko wysyłanie grafiku”

Kobieta używa mocnych słów, przedstawiając zarzuty, które kieruje w stronę sportowca: „Szanowny eksmąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach przypomnieć sobie, że ma dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę. Że posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną” – napisała matka dwójki dzieci Piotra Żyły.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktor
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Kobieta oskarża byłego partnera, że zamknął konta oszczędnościowe i zabrał pieniądze, które były przeznaczone dla ich córki i syna. Justyna Żyła na koniec wpisuje dodaje, że nie jest dumna z tego co robi, ale to jedyny sposób na kontakt z jej byłym mężem.
 
Źródło: [„Super Express”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte