Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Lipca 2020

Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję

Justyna Żyła od chwili rozstania ze swoim mężem, Piotrem Żyłą, nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Jest to spowodowane faktem, że para do teraz nie szczędzi sobie nieuprzejmości. Nic nie wskazuje na to, aby byłe małżeństwo zeszło z wojennej ścieżki. Jest wręcz przeciwnie - oboje wyciągają przeciwko sobie kolejne brudy.

Wczoraj media obiegła informacja o ujawnionej przez Justynę Żyłę korespondencji, jaką Piotr miał wysyłać do swoich dzieci. Na opublikowanym przez nią zdjęciu widzimy jej stare zdjęcie ślubne i komentarze byłego męża. "Kto to? Jaka ona brzydka" - napisał Piotr Żyła do swojej córki, po otrzymaniu zdjęcia jego i Justyny Żyły. Dziewczynka stanęła w obronie swojej mamy i napisała, że "ona zawsze była piękna". Chwilę później dodała, że jest on okropny. Sportowiec nie przejął się uwagą ze strony dziecka i odpowiedział, że przyjemność leży po jego stronie.

Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 40 lat, wielu będzie zachwyconych. Poznajecie tę parę?Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 40 lat, wielu będzie zachwyconych. Poznajecie tę parę?Czytaj dalej

Piotr Żyła publikuje korespondencję z byłą żoną

Dziś z kolei media żyją odpowiedzią Piotra. Ta, niestety dla jego byłej żony, zdaje się mieć znacznie cięższy kaliber. Z wiadomości opublikowanych przez skoczka narciarskiego wynika, że jego była żona miała grozić jego potencjalnej kochance.

Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?Czytaj dalej

- Hmmm tak sobie myślę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci, to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę. Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z dziećmi, wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie - napisał Piotr Żyła na Facebooku i załączył zdjęcie rozmowy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

- Taki sobie cel obrałam i choćby nie wiem co to zabije ku**e - pisała Justyna Żyła do swojego byłego męża. - I mówię całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam zabije s*ke - napisała celebrytka do polskiego skoczka.

Justyna Żyła odpowiada skoczkowi

Teraz Justyna Żyła opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie. Idealna rodzina - czy taka istnieje? Co znaczy to słowo? Miłość czy idealność? Szczerość czy potulność? Zacznijmy od początku. Albo od połowy, od rozwodu - nie będę wracać do czasów małżeństwa. Czy jest do czego w ogóle wracać? (...) Pisanie o negatywnych emocjach nigdy nikomu nie pomogło, ale chciałabym, z szacunku do Was i do samej siebie - opowiedzieć Wam krótką, ale prawdziwą historię - zaczęła Żyła. Poniżej zamieszczamy screeny oświadczenia.

Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi

Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi

Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa opłata już niedługo w Polsce. Wszyscy ją odczujemy
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Nasi sąsiedzi przywracają obostrzenia. Chodzi o region tuż przy polskiej granicy, mogą być problemy

Źródło: Instagram