Justyna Pochanke może wyjechać z kraju, informuje "SE".. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 20 Lipca 2020

SE: Wiemy, co dalej z Justyną Pochanke? Podobno chce uciec z kraju

Justyna Pochanke zaskoczyła telewidzów, informując przed tygodniem, że po niemal 20 latach współpracy z TVN-em zamierza zrezygnować z dalszej kariery telewizyjnej. "Dałam z siebie, ile mogłam", zapewniała twarz "Faktów" TVN. Z informacji przekazanych przez "SE" wynika, że dziennikarka może wyjechać z kraju.

O sprawie odejścia dziennikarki ze stacji, z którą związana była przez prawie dwie dekady, pisaliśmy przed tygodniem. – Ten zawód to moja pasja. Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam, i dałam z siebie, ile mogłam – mówiła wówczas Justyna Pochanke, odnosząc się do decyzji o odejściu z TVN-u. – Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – dodała.

GW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieGW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieCzytaj dalej

Justyna Pochanke opuści kraj?

Nie obyło się i bez wspomnienia widzów, którzy, jak twierdzi dziennikarka związaną ze stacją przez 19 lat, "byli dla niej siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić". – Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe – dodała Pochanke, która była twarzą głównego pasma informacyjnego telewizji od 2004 roku. Działalność w TVN-ie rozpoczęła zaś w roku 2001.

Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla PolskiPilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla PolskiCzytaj dalej

Nadawca poinformował, że do zespołu "Faktów" TVN oraz TVN24 dołączy Piotr Kraśko. Dziennikarz odpowiadał poprzednio za bycie gospodarzem programu "Fakty o świecie", emitowanego na antenie TVN24 BIS. Wraz z Kingą Rusin Kraśko prowadził także weekendowe wydania śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Woda zmieniła kolor na czerwony. Niewyobrażalna tragedia tysięcy zwierząt
2. Wygrali batalię o abonament RTV, nie będą płacić. Wyrok daje nadzieję dla Polaków

Pytaniem, na które dotąd nie uzyskaliśmy jednak odpowiedzi, była kwestia przyszłości Pochanke. Dziennikarka – według informacji przekazanych przez "SE" – ma planować opuszczenie kraju. – Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku – wyjawił w rozmowie z tabloidem jeden z pracowników TVN-u.

Przeszkodą dla przyjemnie brzmiących planów byłej już twarzy "Faktów" nie powinny zostać kwestie finansowe. – Oboje mieli dobre kontrakty w TVN, mają oszczędności, więc mogą już sobie pozwolić na odpoczynek. Tyle lat pracowali w korporacji, przeżyli mnóstwo stresów, chcą po prostu teraz cieszyć się życiem. W dodatku mają pomysły na projekty internetowe – mówił rozmówca se.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaginęła młoda dziewczyna. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki
  2. Ile wynoszą wydatki na pierwszą damę? Kancelaria Prezydenta tego nie wie
  3. Tadeusz Rydzyk przerażony? W grę wchodzą astronomiczne pieniądze, które możliwe, że będzie musiał zwrócić
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Dramat na polskim "Darze Młodzieży". Doszło do najgorszego, byli bezradni

Źródło: se.pl