Jurek Owsiak. facebook/Jurek OwsiakŹródło: facebook/Jurek Owsiak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Grudnia 2019

Jurek Owsiak złożył niepokojące życzenia. "Niewyobrażalna tragedia, do dziś nie wyjaśniona"

Jurek Owsiak pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje o działaniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i własnych. Komentuje również bieżące wydarzenia polityczne. Tym razem złożył obserwującym życzenia.

Owsiak rozpoczął swoje życzenia od wspomnienia tragedii, do której doszło na początku tego roku. Po morderstwie Pawła Adamowicza, podczas gdańskiego finału WOŚP, działacz był o krok od porzucenia uwielbianej i wspieranej przez miliony Polaków inicjatywy.

Film, który radykalnie zmienia podejście do fajerwerków. Ofiarami sylwestra nie są wyłącznie zwierzętaFilm, który radykalnie zmienia podejście do fajerwerków. Ofiarami sylwestra nie są wyłącznie zwierzętaCzytaj dalej

- Za nami trudny, ale też i jedyny taki rok 2019. Związał nas niewyobrażalną tragedią, do dziś niewyjaśnioną, aby zbudować także w nas (…) niezwykłe poczucie solidarności - powiedział w filmie, udostępnionym na Facebooku.

Jurek Owsiak z życzeniami

Kolejne słowa Owsiaka zdają się być niejednoznaczne. Nie są z pewnością pozbawione podtekstu politycznego. Mówił wiele o potrzebie zjednoczenia, "bez względu na religię i kolory".

- Zwłaszcza dzisiaj, kiedy z dnia na dzień Polska oddala się od ideałów zjednoczonej Europy, negując zasady jej wspólnego tworzenia - podkreślił.

Owsiak mógł w ten sposób odnieść się przyjęcia przez Parlament Europejski relozucji ws. kryzysu klimatycznego. Organizator WOŚP już wcześniej krytykował Prawo i Sprawiedliwość za głosowanie przeciwko dokumentowi w jego obecnym kształcie.

Życzenia można obejrzeć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć

3. "Mamy dowody na to, że TVP rozpowszechnia treści przestępcze". Telewizja Polska może mieć bardzo poważne kłopoty

4. Specyficzna uroczystość w polskiej podstawówce. Dzieci przebrane w pasiaki, gazowanie

5. Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłości

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News