Jurek Owsiak. Facebook/Jurek Owsiak
Źródło: Facebook/Jurek Owsiak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 29 Grudnia 2019

Jurek Owsiak wyszedł z Ostrego Dyżuru. Dopiero teraz wyznał, dlaczego nie było go w święta

Jurek Owsiak dopiero teraz ujawnił, dlaczego nie był aktywny w swoich mediach społecznościowych podczas świąt. Nie spotkał się również ze sztabami, umówionymi w Warszawie. Okazuje się, że rozłożyła go choroba.

Na szczęście organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czuje się już lepiej. Na duchu podnoszą go, co sam przyznaje, napływające z całego kraju informacje, dotyczące przygotowań do finału. Na koncie WOŚP do tej pory znalazło się aż 2 mln zł. Owsiaka najbardziej cieszą jednak nastroje w sztabach.

Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myśleniaDziałacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myśleniaCzytaj dalej

- Takiej fury pomysłów, takich super informacji, takiej pogody ducha, ile dotarło do mnie, to jeszcze nigdy nie przeżywałem. Albo może i tak było rok temu, ale kiedy czytam o tym z pozycji człowieka przekoszonego chorobą, brzmi to zupełnie inaczej - napisał na Facebooku.

Jurek Owsiak gotowy do pracy

- Dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne i przepraszam wszystkie sztaby, które były umówione ze mną w Warszawie. Niestety, powaliła mnie grypa jakiej w życiu nie przeżyłem. Do tej pory dochodzę do siebie. Tak więc za mną Mikołaj w malignie i wszystko jakby z innego świata, a i ja w tym wszystkim także poza światem rzeczywistym. Po wizycie na Ostrym Dyżurze powoli wychodzę na prostą, ale bardzo, bardzo żałuję, że nie mogliśmy się tradycyjnie spotkać, aby wzajemnie wzmocnić ducha finałowego grania. Wszystko, co zostawicie, podpiszemy, ostemplujemy i odeślemy Wam do sztabów - czytamy na profilu Owsiaka.

Organizator WOŚP podziekował również lekarzom, którzy pomogli mu stanąć na nogi.

- Ogromne podziękowania dla lekarzy i personelu medycznego na Ostrym Dyżurze. Stosuję się do wszystkich przykazań i pisząc te słowa czuję, że wreszcie drgnęło w stronę poprawy. Dziękuję, że jesteśmy razem i jeszcze raz przepraszam, że musiałem i muszę odwołać tyle spotkań - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych

3. Największe hity Zenka Martyniuka są plagiatami? Porażające podobieństwo

4. Absolutnie nie bierz udziału w tym konkursie. To oszustwo, choć wygląda bardzo autentycznie

5. Skala pedofilii w Legionie Chrystusa niewyobrażalna. Coraz więcej pytań

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala