Jurek Owsiak wybory prezydenckie. facebook.com/jerzyowsiakŹródło: facebook.com/jerzyowsiak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Grudnia 2019

Jurek Owsiak wystartuje w wyborach prezydenckich? Padła jednoznaczna odpowiedź

Jurek Owsiak w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" wypowiedział się m.in. na temat kandydatury Szymona Hołowni i przy okazji skomentował plotki odnośnie swojego startu w wyborach prezydenckich. Padła jasna i stanowcza odpowiedź.

Jerzy Owsiak oficjalnie zaprzecza wcześniejszym doniesieniom, plotkom i spekulacjom, jakoby miał wystartować w wyborach prezydenckich 2020. Szef WOŚP-u stanowczo stwierdził, że nie chciałby być prezydentem.

Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącachTomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącachCzytaj dalej

Jurek Owsiak o kandydaturze na prezydenta: "Wolałbym być hydraulikiem"

- Wolałbym być hydraulikiem, który sprawdza, gdzie rury popękały. Czułbym się o wiele bardziej przydatny niż na stanowisku prezydenta. To jest nudna praca, słabo zorganizowana. Prezydent Lech Wałęsa uzmysłowił nam, że w ten urząd wpisany jest konflikt. Z kolei obecny prezydent raczej dyskredytuje prezydenturę niż ją buduje. Przypomnę nocne ślubowanie sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Dla mnie kandydowanie na urząd prezydenta nie ma sensu - powiedział Owsiak.

- Szymon Hołownia nie jest od nikogo zależny. A może jest, tylko o tym nie wiemy? Ukraina pokazała, że można być komikiem, a później prezydentem. Ronald Reagan był aktorem i też wygrał. Donald Trump niczym mały budowniczy zbudował sobie prezydenturę. Wydaje mi się, że Hołownia to ciekawy pomysł. Przeczytałem kilka zdań, które powiedział przy ogłoszeniu swojego startu. One są bardzo mądre - dodał.

- Podoba mi się Małgorzata Kidawa-Błońska z PO. Jest mądra, kompetentna, empatyczna i także ładna, chciałbym mieć taką osobę na urzędzie prezydenta. Choć wolałbym, żeby tę funkcję pełnił ktoś niezależny - wyznał.

ZOBACZ TAKŻE:

1. W przyszłym roku istotne zmiany w prawie. Jest parę terminów, których musisz bezwzględnie dopilnować

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Karol Strasburger opowiedział o ojcowskich planach. Wyznał, czego chce nauczyć córkę

4. Abp Jędraszewski żali się na nagonkę po słowach o "tęczowej zarazie". Nie zamierza się z nich wycofać

5. Były mąż Marty Kaczyńskiej nagle zatrzymany przez CBA. Co na to jej wujek?

6. Dostałeś taką wiadomość na maila? Pod żadnym pozorem w nią nie klikaj, padłeś ofiarą oszustów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News