Jurek Owsiak. facebook/Jurek Owsiak
Źródło: facebook/Jurek Owsiak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Stycznia 2020

Na Jurka Owsiaka wylała się fala hejtu. Wszystko przez kontrowersyjny produkt

Jurek Owsiak musiał zmierzyć się z gigantyczną falą hejtu po zaprezentowaniu swojego nowego produktu. Perfumy o zapachu Pol'and'Rock Festival nie wszystkim przypadły do gustu.

- Zapach stworzyliśmy z pasji do rock'n'rolla, który rozbrzmiewa pieśnią wolności na Najpiękniejszym Festiwalu Świata Pol'and'Rock. Jest przesycony zapachem przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku i nieokiełznanymi dźwiękami muzyki w rytmie serca - czytamy w poście, promującym produkt.

Syn Beaty Szydło nie potrafi wziąć na siebie winy? Dziwne tłumaczenieSyn Beaty Szydło nie potrafi wziąć na siebie winy? Dziwne tłumaczenieCzytaj dalej

Jak pachnieć mają perfumy? "Grejfrut, pieprz, róża i heliotrop. Gorąca letnia noc pełna dźwięków, miękka i otulająca" - dowiadujemy się.

Niestety, wielu internautom festiwal kojarzy się ze zgoła odmiennymi aromatami.

Jurek Owsiak w ogniu krytyki

"Na Woodstocku myślę, że darmowe dezodoranty bardziej by się przydały", "Zapach piwnego kurzu z nutką Woodstock'owych toi toi. Perfumy charakteryzują się silnym zapachem "tygodniowych brudasów" przepoconych w kluczowych 53°C. Dzięki nim możesz zamknąć oczy i bez wychodzenia z domu być umysłem na najlepszym festiwalu wszechczasów. Zaleca się odtworzyć najlepszego rocka na domowym radiu i otworzyć puszkę zimnego Leszka dla lepszej konsumpcji bukietów zapachowych" - brzmią najpopularniejsze komentarze pod postem.

Rzeczywiście, dawny Woodstock nie słynie ze szczególnie sanitarnych warunków, choć zdają się one nie przeszkadzać jego uczestnikom. Skusilibyście się na perfumy od Jurka Owsiaka?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów