Jurek Owsiak odniósł się do wyniku wyborczego Rafała Trzaskowskiego.. (zdj. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Czerwca 2020

Jurek Owsiak nie wytrzymał, niespodziewany zwrot akcji i zaskakująca wypowiedź. Dotyczy Rafała Trzaskowskiego, czy będzie zdumiony?

Jurek Owsiak za pośrednictwem Facebooka odniósł się do wyniku wyborczego Rafała Trzaskowskiego. Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pogratulował kandydatowi Koalicji Obywatelskiej za "świetny wynik" oraz podziękował za próby "złączenia wszystkich Polaków".

Dane PKW z 99,78 proc. obwodów mówią o 30,3 procent poparcia dla Rafała Trzaskowskiego. Wyniki o sondażowym nadal charakterze, wczorajsze wystąpienie wyborcze oraz całą dotychczasową kampanię kandydata Koalicji Obywatelskiej postanowił skomentować Jurek Owsiak. "Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów", czytamy we wpisie szefa WOŚP.

Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? "Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej"Czytaj dalej

Jurek Owsiak: "Tak łatwo przecież nienawidzić i rozsiewać złość i upokorzenie"

"Dzięki za furę uśmiechu i dobrych oraz kulturalnych słów. Ja momentami nie wyrabiam i w słowach nie przebieram, dlatego potrafię docenić to, co płynie do moich uszu z politycznej sceny. Tak łatwo przecież nienawidzić i rozsiewać złość i upokorzenie", kontynuuje Owsiak, w dalszej części dziękując Trzaskowskiemu za liczne "próby złączenia Polaków".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Nie mogli uwierzyć, jak zobaczyli, co się dzieje. W Polsce sytuacja robi się coraz bardziej ekstremalna

Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podziękował rywalowi Andrzeja Dudy w nadchodzącej drugiej turze za fakt, że mimo krótkiej kampanii nie próbował on "przebrać swoich kontrkandydatów w demony i dzikie stwory". I dalej: "Dzięki za dzisiejszy wynik - kupa Narodu, Panie Rafale, chce budować ten kraj z myślą o sukcesie i szacunku dla nas od innych".

"Ja chcę tworzyć Polskę ze wszystkimi - bez względu na orientację polityczną, religijną i seksualną", zaręcza Jurek Owsiak, dodając, że każdy obywatel ma coś dobrego do zaoferowania. "Super, że z Pana ust też to usłyszałem, a poprzez głosy na Pana - usłyszałem to też z ust milionów Polaków! To super wynik, Panie Rafale!", pisze na zakończenie twarz WOŚP.

Jurek Owsiak komentuje wynik wyborów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy podatek od początku lipca. Większość z nas go odczuje i to szybko
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Sytuacja bez precedensu. Iran wydał nakaz aresztowania Donalda Trumpa

Źródło: facebook/Jurek Owsiak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News