Jurek Owsiak odwiedził w szpitalu Michała Urbaniaka.. (zdj. ilustr.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj. ilustr.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Września 2020

Jurek Owsiak był w szpitalu. Ogromny dramat, poinformował wszystkich o stanie zdrowia muzyka

Jurek Owsiak odwiedził w szpitalu Michała Urbaniaka. W czwartkowy wieczór poinformowano, że uznany muzyk trafił pod opiekę medyków. Jego stan określano jako bardzo ciężki, a Hirek Wrona prosił fanów o modlitwę za przyjaciela. Tym razem wiadomości o kondycji Urbaniaka przekazał prezes WOŚP.

Szczegóły sprawy przytacza "Wirtualna Polska". Przypomnijmy, że w trakcie gali nagród hip-hopowych Popkillery informacją o problemach zdrowotnych Michała Urbaniaka podzielił się dziennikarz muzyczny Hirek Wrona, który ze sceny poprosił o wspieranie artysty. – Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki – przekazał przed dwoma dniami.

Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychKupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychCzytaj dalej

Jurek Owsiak: "Kontaktowałem się z lekarzami"

Dziennikarz nie chciał podawać szczegółów dotyczących stanu zdrowia muzyka. W sprawie istniało zatem wiele niewiadomych, które w opublikowanym na Facebooku nagraniu rozjaśnił nieco Jurek Owsiak. W materiale szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uspokoił fanów legendy polskiego jazzu. Owsiak wybrał się do Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego w Aninie, w którym przebywa Michał Urbaniak.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

– Byłem, dojechałem, odwiedzin nie ma, ale kontaktowałem się z lekarzami. To wspaniała ekipa, która mnie uspokoiła, więc uspokajam was wszystkich! Michał ma się już dobrze, do poniedziałku będzie w szpitalu – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Jurek Owsiak.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

Lider WOŚP zapewnił, że artysta jest w dobrych rękach. Z relacji Owsiaka wynika, że muzyk jest przytomny. – Rozmawiałem z nim przez telefon o ważnych sprawach związanych z muzyką, planami na przyszłość, nową płytą i pomocą innym. Michał, trzymaj się, wspieramy cię i pozdrawiamy wszystkich tych, którzy czuwają nad jego zdrowiem – mówił na nagraniu prezes fundacji.

Jeśli sytuacja nie ulegnie pogorszeniu, Michał Urbaniak już za kilka dni powinien powrócić do domu. Artysta przyszedł na świat 22 stycznia 1943 w Warszawie. Na swoim koncie ma m.in. Złotego Fryderyka za całokształt twórczości. Wystąpienie Jurka Owsiaka odnaleźć można pod tym LINKIEM.

wtv.pl - portal informacyjny"Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedziałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: WP / Facebook