Jurek Owsiak Krystyna Pawłowicz. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews/Andrzej Iwańczuk/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews/Andrzej Iwańczuk/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Sierpnia 2020

Jurek Owsiak dał Krystynie Pawłowicz sprośną radę. Jest wyrok sądu

Jurek Owsiak przekazał Krystynie Pawłowicz obsceniczną radę. Podczas ostatniego Przystanku Woodstock w 2017 zalecił sędzi Trybunału Konstytucyjnego "więcej seksu. Dziś przeprasza i wskazuje, że jest pierwszą osobą, która może ją przytulić.

Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działa w Polsce od wielu lat. Co roku możemy znaleźć jego wolontariuszy zbierających pieniądze na rzecz biednych i potrzebujących. Ogromna działalaność charytatywna stanowi wsparcie dla szpitali, dzieci, seniorów oraz osób, które zmagają się z zaburzeniami psychicznymi. Jurek Owsiak nie pozostawił nikogo bez pomocy, a mimo to, do dziś otrzymuje nieprzychylne komentarze z prawej strony sceny politycznej.

Śmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodzeŚmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodzeCzytaj dalej

Jurek Owsiak przeprasza Krystynę Pawłowicz za erotyczny żart

Działacz charytatywny nie od dziś jest atakowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Jedną z jego głównych przeciwniczek jest Krystyna Pawłowicz. Przypomnijmy, że była posłanka zasiada w Trybunale Konstytucyjnym wspólnie ze Stanisławem Piotrowiczem. Zdaniem komentatorów życia publicznego decyzja ta była umotywowana wyciszeniem najbardziej kontrowersyjnych postaci w obozie Jarosława Kaczyńskiego. Prawniczka nieustannie jednak odnosi się do bieżących wydarzeń na Twitterze. Jedna z jej kąśliwych uwag pod adresem WOŚP-u spotkała się z reakcją Jurka Owsiaka. Zalecił jej, aby "uprawiała więcej seksu".

TVN szykuje program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Ściągnie przed telewizory miliony widzów, niebawem premieraTVN szykuje program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Ściągnie przed telewizory miliony widzów, niebawem premieraCzytaj dalej

 - Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - zachęcał. 

Krystyna Pawłowicz otrzymała niecodzienne przeprosiny. "Jestem pierwszy, który może panią przytulić"

Trzeba przyznać, że komentowanie czyjegoś życia prywatnego oraz intymności nie jest najlepszym pomysłem. Skandalizującej sędzi często wytyka się wygląd czy też brak męża. Wielu aktywistów apelowało o krytykowanie polityczki za jej działania a nie to, jak wygląda jej sytuacja życiowa. Jurek Owsiak najprawdopodobniej chciał w ten sposób żartobliwie załagodzić konflikt między nim a Krystyną Pawłowicz. Sam nie raz podkreślał, że jest przyjacielem każdego człowieka. Wystosowane przez niego przeprosiny zawierały propozycję przytulenia się z byłą posłanką na zgodę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fani legendarnego zespołu pogrążeni w żałobie. Niestety, nie żyje 2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec 3. Porażający skok zakażeń, kolejny rekord. Liczba, która mrozi krew

Jurek Owsiak przeprosił Krystynę Pawłowicz. Został do tego zobowiązany przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Wymiar sprawiedliwości nakazał umieszczenie oświadczenia na Facebooku oskarżonego, "Kręciołytv" oraz "Owsiaknet". Na profilach umieszczono zdjęcia z podpisem "Za bezpodstawne sugestie naruszające dobra osobiste". Lider WOŚP-u poszedł krok dalej. W jednym z mediów przeprosił jeszcze raz. - Przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do Pani. Jestem pierwszy, który może panią Krystynę przytulić - deklarował.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Wpis Trumpa usunięty z Facebooka. “Szerzenie dezinformacji”
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Sondaż
  4. Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  6. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji

Źródło: [Radio Zet]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!