Józef Nalberczak. https://www.youtube.com/watch?v=ZEYAW0nGmG0
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZEYAW0nGmG0
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Grudnia 2019

Przed śmiercią miał wypić litr czystej. Tragiczny koniec aktora, znanego z filmów Barei

Józef Nalberczak, aktor znany m.in. z filmów Stanisława Barei, zdaniem Janusza Zaorskiego miał popełnić samobójstwo. Zmarł, mając 70 lat.

Aktor był jedną z wielkich gwiazd w czasach PRL. Występował choćby w "Czterech pancernych i psie", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" czy "Daleko od szosy".

Nalberczak zachorował w latach 90. Jak przypomina WP, aktor przeżył zator płuc oraz udar, po którym miał problemy z chodzeniem oraz mówieniem. Niedługo potem zmarł. Syn Józefa Nalberczaka obwieścił, że jego ojciec zmarł na raka.

Nigdy nie publikowane zdjęcia Anny Przybylskiej. Poruszający wpis jej przyjaciółkiNigdy nie publikowane zdjęcia Anny Przybylskiej. Poruszający wpis jej przyjaciółkiCzytaj dalej

Józef Nalberczak popełnił samobójstwo?

Reżyser Janusz Zaorski ma jednak inną hipotezę dotyczącą śmierci aktora. Jego zdaniem Józef Nalberczak miał popełnić samobójstwo.

– To się stało jak jego partnerka wyjechała na sympozjum naukowe do innego miasta. Gdy wróciła – Ziutek był w mieszkaniu martwy. Sekcja wykazała, że wypił około litra wódki. A był przecież po poważnym udarze. Nie chcę wyrokować, bo nie wiem, to tylko moje domniemanie, ale moim zdaniem Ziutek popełnił samobójstwo. A ponieważ był całe życie facetem twardym, a do tego zabawowym biesiadnikiem – postanowił zrobić to z przytupem, w taki sposób, by jeszcze ten ostatni raz po prostu napić się wódeczki i w ten sposób pożegnać się ze światem i życiem – mówił Zaorski, cytowany przez WP. Słowa znajdują się w książce "Jak u Barei, czyli kto to powiedział".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. 18-latka poddała się operacji plastycznej. Doznała nieodwracalnych uszkodzeń mózgu

3. Zginęło już 11 osób. IMGW wydało kolejny komunikat, pogoda nie odpuszcza

4. „Kevin sam w Nowym Jorku” bez kultowej sceny. Konserwatyści są wściekli

5. "Od jakiegoś czasu odbywamy spotkania". Beata Szydło wróci do polskiej polityki?

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala