Jolanta Kwaśniewska udzieliła wywiadu, w którym zdementowała plotki o problemie alkoholowym w jej rodzinie. youtube.com/RadioZET
Źródło: youtube.com/RadioZET
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Grudnia 2019

Po latach Kwaśniewska odniosła się do plotek o zamiłowaniu do trunków w jej rodzinie. Zdradziła kulisy kultowego nagrania z jej "pijanym" mężem

Jolanta Kwaśniewska odniosła się po latach do plotek, dot. alkoholu w jej rodzinie. W nowym wywiadzie, udzielonym "Radiu Zet", była Pierwsza Dama zdementowała pogłoski. "Problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje".

- To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi - mówiła dziś rano Jolanta Kwaśniewska w programie "Gość Radia ZET".

Była Pierwsza Dama skomentowała w ten sposób plotki odnośnie allkoholu w jej rodzinie. Jak wiadomo, były prezydent Aleksander Kwaśniewski jest także bohaterem wielu memów internetowych i żartów na ten temat, które znają nawet najmłodsi i z tym jest niestety bardzo kojarzony w naszym kraju.

- Memy proponuję w innym kierunku. Nie idźcie tą drogą! - apelowała Kwaśniewska w rozmowie z Beatą Lubecką w Radiu Zet.

Jolanta Kwaśniewska znów została pomówiona. Składa zawiadomienie i przypomina przykrą historię z przeszłościJolanta Kwaśniewska znów została pomówiona. Składa zawiadomienie i przypomina przykrą historię z przeszłościCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska w Radiu Zet: "Prowadzimy zdrowy tryb życia, nie pijemy alkoholu"

Jolanta Kwaśniewska w wywiadzie dla Radia Zet zapewniała, że wraz mężem - Aleksandrem Kwaśniewskim, prowadzą bardzo zdrowy tryb życia.

- My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia - mówiła Kwaśniewska.

Była Pierwsza Dama stanowczo dementuje plotki, jakoby w jej rodzinie miał być problem alkoholowy. Odniosła się także do sytuacji sprzed lat - słynnego wystąpienia publicznego Aleksandra Kwaśniewskiego w Charkowie, gdzie zachowanie prezydenta wyraźnie wskazywało na stan upojenia alkoholowego. Nagranie do dziś krąży po sieci.

- Mąż miał wtedy taką przypadłość biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny - wyjaśniła.

- Na szczęście problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje. Współczuję wszystkim rodzinom, gdzie ten dramatyczny problem jest. Memy? Proponuję w innym kierunku. Nie idźcie tą drogą - powiedziała Kwaśniewska w Radiu ZET.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Nie żyje 17-latek. Wszystko przez zbyt gwałtowny ruch głową

3. "Wodecki bywał smutny, zawiedziony". Nieznane oblicze artysty

4. Dlaczego Wojciechowska każe mówić na siebie "Martyna"? Naprawdę nazywa się inaczej

5. Dostęp do stron dla dorosłych będzie ograniczony. Rząd może poprzeć rozwiązanie

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne