Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Stycznia 2020

Kontrowersyjny dziennikarz nagle padł na kolana przed Jolantą Kwaśniewską. Nagranie, którego dziś już prawie nikt nie pamięta

Jolanta Kwaśniewska, choć od końca prezydentury jej męża minęło wiele lat, nadal cieszy się ogromną sympatią Polek i Polaków. Co jakiś czas pojawia się nawet w sondażach - okazuje się, że w wyścigu na stanowisko głowy państwa, miałaby większe szanse niż wielu doświadczonych polityków. Wśród fanów byłej pierwszej damy swego czasu był pewien kontrowersyjny dziennikarz, dziś kojarzony głównie ze swoją prawicową platformą internetową.

Mowa oczywiście o Mariuszu Maxie Kolonko. Niewiele osób, szczególnie jego młodych fanów pamięta, jak rozpoczynał swoją karierę w mediach. Od wczesnych lat 90 pozostawał we współpracy z Telewizją Polską, jako korespondent i reportażysta. W 2002 roku zdobył Wiktora dla najlepszego dziennikarza roku a dwa lata później znalazł się w pierwszej czwórce najpopularniejszych reprezentantów tego zawodu w badaniu OBOP.

Cud w Gorzowie. Niewidomy wpadł pod samochód i odzyskał wzrokCud w Gorzowie. Niewidomy wpadł pod samochód i odzyskał wzrokCzytaj dalej

Dziś, prowadząc swoją platformę Max TV, dziennikarz wzbudza spore kontrowersje. Nie kryje się z konserwatywnymi poglądami. W ostatnim czasie zapowiadał powołanie Komitetu Wyborczego Wyborców Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko. W wyborach parlamentarnych 2019 roku nie zarejestrował jednak ani jednej listy.

Młodym widzom Maxa może być trudno uwierzyć w autentyczność nagrania z 2002 roku.

Jolanta Kwaśniewska dostała kwiaty od Mariusza Maxa Kolonko

Kiedy Kolonko w 2002 roku odbierał nagrodę dla najlepszego dziennikarza roku na gali Wiktorów, miała miejsce niespodziewana sytuacja. Dziennikarz zbiegł z podestu i wręczył ogromny bukiet kwiatów zmieszanej Jolancie Kwaśniewskiej. W tamtym czasie była ona pierwszą damą już drugą kadencję.

- Zawsze chciałem to zrobić - powiedział powróciwszy na scenę.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Za spacer po lesie możesz zostać ukarany karą pozbawienia wolności. Specustawa podpisana przez prezydenta

2. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News