Jolanta Kwaśniewska odcina się od fałszywych informacji i zapowiada złożenie zawiadomienia na policję. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Grudnia 2019

Jolanta Kwaśniewska znów została pomówiona. Składa zawiadomienie i przypomina przykrą historię z przeszłości

Jolanta Kwaśniewska złoży zawiadomienie na policję w sprawie fałszywego wpisu na jej temat odnośnie wyborów. Była pierwsza dama stanowczo odcina się od tych nieprawdziwych informacji.

Jolanta Kwaśniewska ma startować w wyborach prezydenckich? Takie plotki obiegły jakiś czas temu sieć. Była Pierwsza Dama stanowczo odcina się od tych spekulacji i od fałszywego wpisu z wykorzystaniem jej osoby na Twitterze, zapewniając, że nie ona jest jego autorką ani także autorką konta, z którego napisany był wpis.

- Nie wchodzę do polityki - oznajmiła Jolanta Kwaśniewska, dodając przy tym, że złoży w tej sprawie zawiadomienie na policji.

13 grudnia był traumą dla milionów polskich dzieci. Dziś się o tym zapomina13 grudnia był traumą dla milionów polskich dzieci. Dziś się o tym zapominaCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska dementuje plotki i zapowiada złożenie zawiadomienia na policję

Jolanta Kwaśniewska była gościem Radia Zet. Podczas rozmowy na antenie radia poruszony został temat rzekomego startu żony byłego prezydenta RP w wyborach prezydenckich 2020. Kwaśniewska odcina się od tych plotek, informując, że pojawiły się one po pewnym wpisie na fałszywym koncie na Twitterze. Ktoś bowiem podszywa się świadomie pod Jolantę Kwaśniewską na stworzonym w tym celu, fałszywym koncie, we wspomnianym serwisie społecznościowym. Jolancie Kwaśniewskiej wyraźnie się to nie podoba i dementuje plotki. Była Pierwsza Dama zapowiedziała także, że sprawcy nie ujdzie to na sucho.

- Raz jeszcze dementuję, że to nie moje konto. Składam zawiadomienie na policji - powiedziała żona Aleksandra Kwaśniewskiego na antenie Radia Zet.

- Nie chciałabym, żeby pokłosie tej czyjejś decyzji mogło rodzić jakieś niefajne informacje. To, że biorę udział w kampanii wyborczej to pikuś, ale potem mogą się tam znaleźć różne inne rzeczy - dodała.

Jak się okazuje, to nie pierwsza sytuacja, kiedy ktoś próbuje podszyć się pod Jolantę Kwaśniewską.

- W moim życiu były już mniej fajne rzeczy. Ja i bardzo wiele znanych kobiet znalazło się na stronie pornograficznej - obrzydliwe pozy i moja twarz. Udało się namierzyć człowieka w podkoszalińskiej wsi - wspomniała Kwaśniewska.

ZOBACZ TAKŻE:

1. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę

2. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy

3. Janusz Korwin-Mikke ze szczegółami o pierwszych razach. Reakcja publiczności bezcenna

4. 13 grudnia był traumą dla milionów polskich dzieci. Dziś się o tym zapomina

5. Po latach ujawniono, co królowa zrobiła księżnej Dianie. Niewyobrażalne

6. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy