Jolanta Kwaśniewska ślub. Wikimedia Commons/KocioŹródło: Wikimedia Commons/Kocio
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Sierpnia 2020

Poznajecie tę parę? Niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 40 lat trafiło do sieci

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski wzięli ślub 40 lat temu. Razem z mężem wiodą szczęśliwe życie. Para prezydencka od 1979 roku bardzo się zmieniła. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z poruszającej ceremonii.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego do dziś cieszy się ogromnym szacunkiem. Opinia publiczna wielokrotnie wskazywała ją jako najlepszą pierwszą damę w historii III Rzeczpospolitej Polskiej. Sama Kwaśniewska nigdy nie chowała się w cieniu prezydenta. Od 1995 roku prowadziła odważną i aktywną działalność na rzecz potrzebujących. Do dziś prowadzi też fundację "Porozumienie bez barier". Jej dobroczynne inicjatywy pomogły wielu osobom, które zmagają się z niepełnosprawnościami.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Jej mąż zginął w tragicznych okolicznościach, a teraz spokoju nie daje jej sądAgnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Jej mąż zginął w tragicznych okolicznościach, a teraz spokoju nie daje jej sądCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska 40 lat temu wzięła ślub z Aleksandrem Kwaśniewskim

Była pierwsza dama wielokrotnie wskazywała, że każda osoba publiczna powinna utrzymywać stały i dobry kontakt z Polakami. Swoją wiarygodność Kwaśniewska zbudowała na tysiącach rozmów ze swoimi rodakami. Jej odwaga oraz niezależność budziły podziw u komentatorów bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Była też patronką wielu oddolnych inicjatyw. Promowała akcje takie jak: "Motylkowe Szpitale", "Otwórzmy dzieciom świat", "Nie łam się, jest OK" oraz "Możesz zdążyć przed rakiem".

Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w "Milionerach" za bardzo małą stawkęCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska może pochwalić się też szczęśliwą miłością. Swój ślub z Aleksandrem Kwaśniewskim wzięła 40 lat temu. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia z ceremonii małżonków. Na przedstawionym zdjęciu zakochani są nie do poznania. Była pierwsza dama współpracowała też z TVN Style, gdzie udzielała porad modowych zarówno kobietom, jak i mężczyznom. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Będą przyspieszone wybory parlamentarne? Ujawniono kulisy sporu w obozie władzy
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

Umieszczone zdjęcie pochodzi z Wikimedii Commons udostępnione przez użytkownika Kocio opublikowane w pażdzierniku 2005 roku.

Jolanta Kwaśniewska 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo