Jolanta Kwaśniewska. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 15 Września 2020

Jolanta Kwaśniewska zadawała szyku już od młodości. Tak wyglądała przed laty

Aleksandra Kwaśniewska, córka byłej pary prezydenckiej opublikowała w sieci fotografię, na której widzimy młodą Jolantę Kwaśniewską. Internauci początkowo nie mogli poznać byłej pierwszej damy, gdyż zdjęcie ma ponad 40 lat.

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego postanowiła opublikować na swoim Instagramie fotografię, na której widzimy młodą kobietę trzymająca małe dziecko w wiklinowym koszyku. Okazało się, że zdjęcie przedstawia Jolantę Kwaśniewską ze swoją córką.

Były prezydent nagle trafił do szpitala, jest na OIOM-ie. Media obiegły bardzo przykre wiadomości z FrancjiByły prezydent nagle trafił do szpitala, jest na OIOM-ie. Media obiegły bardzo przykre wiadomości z FrancjiCzytaj dalej 

Jolanta Kwaśniewska – życie prywatne

Jolanta Kwaśniewska urodziła się w 1955 roku w Gdańsku. Rodzina jej ojca przybyła do Polski z Włoch. Jest absolwentką IX LO w Gdańsku oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Po studiach przeprowadziła się do Warszawy i poślubiła Aleksandra Kwaśniewskiego. Dwa lata później na świat przyszła ich córka, Aleksandra. Stanowisko pierwszej damy Jolanta Kwasniewska pełniła od 1995 do 2005 roku. W maju 2020 roku została uznana za „najlepszą pierwszą damę” według sondaży IBRiS, uzyskując prawie 50% głosów.

Czy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądzeCzy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądzeCzytaj dalej

Zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej sprzed lat

Fotografia, którą opublikowała na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska zaciekawiła internautów. Niektórzy domyślali się, czyja postać widnieje na zdjęciu. Widzimy na nim młodą i szczupłą kobietę, trzymająca w wiklinowym koszu małe dziecko.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak

Kobieta na fotografii ma długie, gęste włosy i szeroki uśmiech. To właśnie fryzura mogła być powodem, dla którego ciężko było od razu poznać pierwszą damę. Zdjęcie zostało wykonane prawie 40 lat temu, gdy Jolanta Kwaśniewska miała zaledwie 26 lat. Uwagę zwraca również kreacja byłej pierwszej damy. Jak widać Jolanta Kwaśniewska zadawała szyku już od młodości.

Jolanta Kwaśniewska z córka 

Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeStało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeCzytaj dalej


Źródło: [Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące Polaków załapią się na dodatkowe 1500 zł miesięcznie od rządu. O pieniądze będzie wyjątkowo łatwo
  2. Będzie nowe obostrzenie dla wszystkich Polaków. Decyzja ma zapaść na dniach
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie