jolanta kwaśniewska. East NewsŹródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Lutego 2020

Jolanta Kwaśniewska ostro oceniła Neli Rokitę. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Jolanta Kwaśniewska w przeszłości przyjaźniła się z Marią J.. Centralne Biuro Antykorupcyjne miało udowodnić, że Kwaśniewscy zataili swój majątek. Wszystkie sprawy umorzono, ale dostępne są pewne nagrania. Okazuje się, że ,,Fakt" dotarł do rozmowy, w której to żona byłego prezydenta obraża Neli Rokitę, nazywając ją ,,kretynką".

Wypowiedź, w której padają ostre słowa pochodzi z 28 czerwca 2009 roku. Nawiązuje do wystąpienia w Rokity w programie Moniki Olejnik i jej krytycznego spojrzenia na temat in vitro.

Skandaliczne zachowanie Lichockiej, pokazała w Sejmie środkowy palec. Opozycja żąda karySkandaliczne zachowanie Lichockiej, pokazała w Sejmie środkowy palec. Opozycja żąda karyCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska nazwała Neli Rokitę ,,kretynką"

Przytaczamy stenogram Marii J. z żoną byłego prezydenta.

,,MJ: To co ona wygadywała wczoraj, Jola, to do zabicia po prostu. Ja myślałam, że dostanę torsji. Jak ją złapię to jej nogi powyrywam…Ale Joluniu jak może Olejnik zapraszać taką kobietę?!

JK: Krystaliczną kretynkę

MJ: Przecież to jest obelga dla wszystkich. To miał być fajny program, komentarz do tego co się wydarzyło. No jak można? To jest idiotka kompletna, no!

JK: Tak ją wszyscy odbierają. To jest kretynka po prostu…

MJ: Niektórzy tak ją odbierają, niektórzy nie. Wiesz…"

Na odpowiedź Neli Rokity nie trzeba było długo czekać. Nie poczuła się urażona i stwierdziła, że nie każdy ma obowiązek ją lubić.

,,Nie obrażam się, każda krytyka jest dobra. Tyle tylko, że to rozmowa sprzed lat. Gdyby mi to powiedziała bezpośrednio, może zaproponowałabym jakieś spotkanie. Zastanowiłabym się nad jej uwagami. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i cenię wolność wypowiedzi, bycie sobą" - mówiła Neli Rokita na łamach ,,Faktu".

,,Nie chciałabym żeby każdy mnie lubił. Gdybym przyjmowała wyłącznie komplementy, źle by to o mnie świadczyło" – dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rząd szykuje kolejny program wsparcia. Skorzysta z niego tysiące Polek

2. Co najmniej 21 osób straciło życie, 7 zaginęło, są ranni. Tragiczna seria za granicą, nie mieli szans

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News