jolanta kwaśniewska. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Lutego 2020

Jolanta Kwaśniewska padła ofiarą oszustwa? Tajne nagranie wyciekło

Jolanta Kwaśniewska miała być współwłaścicielką willi w Kazimierzu Dolnym. Sprawa była wielokrotnie umarzana, a CBA nie miało praktycznie żadnych dowodów. Za sprawą agenta Tomka, który opowiadał o przymuszaniu do preparowania dowodów na Kwaśniewskich, temat znowu powrócił. Okazuje się, że była prezydentowa opowiadała swojej przyjaciółce o wszystkim, również o pewnym oszustwie, jakiego padła ofiarą.

Służba opublikowała nagrania, na których słychać prywatne konwersacje. Aktualnie dostępne są stenogramy podsłuchanych rozmów telefonicznych, notatki oraz nagrania.

Gwiazda ,,KlanuGwiazda ,,Klanu" trafiła do szpitala. Przykre wieści dla fanów serialuCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska padła ofiara oszusta

Fakt znalazł pewien fragment, w którym Jolanta żaliła się na pewnego fryzjera. Mężczyzna podrobił druk firmowy i podpis. Wszystko po to, aby mieć lepsze referencje.

,,Wpisał sobie, że jest jakimś mistrzem świata we fryzjerstwie. Że poznał mnie na pokazie u Teresy Rosati i jest utalentowanym, genialnym fryzjerem" - żaliła się prezydentowa.

Przytaczamy fragment całej rozmowy pochodzący z 14.11.2007 r. Konwersacja prowadzona z Marią J.

,,JK: Miałam sytuację taką, że do prokuratury zgłosiłam, że facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty (...). Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej której używałam, organizując któryś z moich projektów, nie wiem, czy on taką moją firmówkę od kogoś ukradł,czy co w każdym razie napisał, chciał jakiś lokal od faceta wynająć, a tamten powiedział, że chce referencje, no więc on w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu...

MJ: Jezu...

JK: ...po prostu, że mistrzem świata we fryzjerstwie, wyobrażasz sobie?

MJ: O matko!

JK: Że poznałam go w 1996 roku, na pokazie mody Teresy Rosati, że jest utalentowanym, genialnym fryzjerem, maestria! Słuchaj, no nie uwierzysz.

MJ: (śmiech)

JK: Musiałam doniesienie do prokuratury złożyć, bo przecież nie wiem, co on na takich firmówkach jeszcze może napisać, gdzie jest podrobiony mój podpis. Nie ma śmiechu."

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów

2. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów