Joanna Szczepkowska. https://www.youtube.com/watch?v=JkuYYu8PL_IŹródło: https://www.youtube.com/watch?v=JkuYYu8PL_I
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Stycznia 2020

Jest kontynuacja dramatycznej historii. Joanna Szczepkowska nie poddała się w obliczu tragedii drugiego człowieka

Joanna Szczepkowska przedstawia dalszy ciąg historii, o której pisaliśmy kilka dni temu. Kobieta usiłowała wówczas pomóc umierającemu człowiekowi, którego, mimo jej usilnych próśb, nie chciano zabrać do szpitala.

Autorka słynnych słów o końcu komunizmu w Polsce za pośrednictwem swojego Facebooku opowiedziała o skandalicznym zachowaniu polskich służb wobec człowieka, który, jak twierdzi pani Szczepkowska, był na skraju śmierci.

Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowiaJoanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowiaCzytaj dalej

Joanna Szczepkowska ani myśli się poddawać

"Dzisiaj rano byłam na komendzie na Grenadierów", czytamy na Facebooku aktorki. Szczepkowska postawiła sobie za cel pomóc mężczyźnie, który z dużą dozą prawdopodobieństwa dzięki niej uniknął kilka dni temu śmierci. "Poprosiłam dyżurnego policjanta, żeby mi podał nazwisko tego pana , bo na pewno jest w raportach i adres, który wtedy on podał . Powiedziałam wprost, że moim zdaniem ten pan potrzebuje jakiejś pomocy i chciałabym ją uruchomić", pisze (pisownia oryginalna).

Kobieta poprosiła o podanie numeru sprawy, zapowiadając, że znajdzie mężczyznę na własną rękę. "Jak się zresztą spodziewałam odpowiedź była jednoznaczna- nie mogę bo jest ochrona danych osobowych. To jest w porządku i zgodnie z prawem. Tyle tylko, że przez tę skrupulatność która zwalnia z działań, człowiek może nie dostać pomocy i zapaść się, ale za to z ochronionymi danymi osobowymi", pisze dalej pani Joanna Szczepkowska.

Na koniec wpisu oświadcza zdecydowanie: "Ja tego nie mam zamiaru odpuścić, zobaczymy co dalej".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala

3. Iberion - grupa mediowa przyszłości

4. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

5. TVP odpowiada za materiały o Aleksandrze Dulkiewicz. "Nic im o tym nie wiadomo"

6. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News